Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A pénztelenségbe bele lehet...

A pénztelenségbe bele lehet őrülni?

Figyelt kérdés
Ugye sok ember nyugtatja magát azzal, hogy bebeszéli magának azt, hogy a pénz nem boldogít, de legmélyen belül mindannyian tudjuk, hogy ez közel sem igaz. 18 éves vagyok, és nem valami tehetős családba születtem, így nem igazán jó az élet, mert folyton az van, hogy nincs pénz. Ha ezen nem kéne aggódnunk, sokkal jobb és élvezhetőbb lenne az élet. Még fiatal vagyok, de ha belegondolok, hogy milyen jövő van előttem, hogy folyton csak pénzügyi problémákból áll majd az életem, kb az egész életkedvem elmegy, és így folyton azon rágódok, hogy érdemes-e egyáltalán így az embernek élni? 18/F

2019. okt. 16. 16:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Bele lehet de minek? 18 évesen éltem az életem, jól éreztem magam, nem ilyenen rágódtam.
2019. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 A gond "csak" annyi, hogy pénz nélkül nem tudsz kezdeni semmit, csak otthon ülsz a seggeden. Ma már szinte a levegővételhez is pénz kell, ha kiakarsz kapcsolódni (ha van kivel) arról is lemondhatsz, mert jön a szokásos "jó lenne, de nincs rá pénz".
2019. okt. 16. 17:15
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
18 évesen még nem érdekelt, 45 felett már annál inkább...
2019. okt. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
A legjobb dolgok az életben közel ingyen vannak. Egy végigbeszélgetett este a legjobb barátokkal, egy családdal töltött hétvége, egy filmezés vagy egy jó szex a barátnővel.
2019. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4 Elég csekély az esély arra, hogy egy pénztelen fiúval szóba álljon egy lány. xD
2019. okt. 16. 17:29
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Sokan el is kezdenek lopni, mert nincs elég pénzük.
2019. okt. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Bele lehet
2019. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyakori gond átlag magyar családoknál ahol a megélhetés ki van centizve sajnos.
2019. okt. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Apukám 140 ezret keres óvodai karbantartóként, anyukám 120-at gyári munkásként. Én egyetemre járok, diákhitelt veszek fel és dolgozom is. Érdekes módon nem panaszkodom, szerintem szép az élet, jól alakulnak a dolgaim.
2019. okt. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

akkor itt az ideje, hogy megoldd ezt a problémát!


Vagy egész életedet csóró senkiként akarod leélni, aki mást hibáztat?!

2019. okt. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!