Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A nyugdíj járulék fizetés az...

A nyugdíj járulék fizetés az nem lopás?

Figyelt kérdés

Miért kell azt nekem fizetni?

Ha nem garantált hogy a befizetett járulékból valaha fogok részesűlni...

Meg a forgalmi adó is sok.

Így nem igazán érzem ezt motiválónak.

Többet ér a szabad időm ami most tuti van :)...



2019. okt. 29. 21:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hopp, igazad van, rosszul tudtam. Hamu a fejemre.
2019. okt. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az adó védelmi pénz. Az állam a szervezett bűnözés legfelsőbb szintje, semmi más. A sok idióta persze védi az egészet.
2019. okt. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mibol fizetnek a kiszalkalmazottakat, az utfelujitast stb? Erre van az adó.


Egy idealis rendszerben az allam beszed 826fele adot es jarulekot, majd az osszejott pénzt visszaosztja bér, felujitas, epitkezes, bovites, nyugdij stb formajaban.


Jobb ha megszokod kerdező mert a vilagon mindenhol van adó es jarulek, maximum a mertekes es a neve mas.

2019. okt. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Engem sem motivál különösebben, hogy idült alkoholistákat meg fideszes nyuggereket (gyakori a metszet) tartanak el a befizetéseimböl, de hát ez van.
2019. okt. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az állam beszedi az adókat és egyéb járulékokat majd azokat újra elosztja. Ezzel nem értesz egyet.


Mások adójából fizették ki a Te születésed orvosi költségeid, bölcsődei, óvodai, iskoláztatási költségeid, orvosi ellátásod, családi pótlék... Szerinted ez nem volt igazságtalan az előző generációval szemben?

2019. okt. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!