Vatera fizetés?

Figyelt kérdés
Érkezett egy megrendelés egy eladó termékemre, beállítottam, hogy előreutalás után küldöm foxposton. Felvettem a kapcsolatos a vevóvel, megadtam neki a számlaszámom, mert vaterára nem írtam ki. Mondtam neki, hogy amint megkapom a pénzt, feladom a csomagot. Majd erre a vevő, hogy ő már rendeléskor kifizette. De hogy, mikor nincs megadva a számlaszámom? Gondolom csak úgy lehet, ha mi felvesszük a kapcsot, nem a vaterának fizet.

2019. nov. 5. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy hogyan és kinek? Adjon számlaszámot amire utalt.
2019. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem.. Elég gyanús
2019. nov. 5. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nincs megadva a vateranak a számlaszámod? Nem kell, hogy nyilvánosan ki legyen írva.


Én múltkor vettem valamit regisztráció nélkül. Az pont úgy működött, mintha egy webshopban vettem volna, megadtam a nevem, címem és bankkártyával ki is fizettem egyből. Nem lehet, hogy itt is ez van?

2019. nov. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs. De ha ki is lenne, látnám a számlámon.
2019. nov. 6. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!