Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen Ausztriában szobalányna...

Milyen Ausztriában szobalánynak lenni?

Figyelt kérdés
Hallottam sok rosszat, de jót is a szobalányságról Ausztriában vagy bárhol külföldön. Van lehetőségem téli szezonra kimenni egy 5 csillagos hotelba. 6 luxus szobát kéne takarítani. Megírnátok a tapasztalataitokat? Megéri belevágni?

2019. nov. 10. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én úgy hallottam, hogy max. hajtás van kint is, csak ott keresel is valamennyit, amit félre is tudsz tenni.


Itthon csak bütykös ujjú szobalányokat láttam, mert kapkodniuk kell és kb. 20 percük van egy szobára és még meg se fizetik.


Szóval szerintem ha ezt akarod csinálni, akkor inkább kint tedd és majd meglátod - lehet kifogsz egy jó helyet, ahol nem hajtanak halálra és gyűjthetsz pénzt, tapasztalatot!

2019. nov. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%

Én is csak most megyek majd ki Ausztriába, de szerintem korrekt lesz. Nekem van már pár év tapasztalatom is a szakmában.

Csak a 6 luxus szoba miatt akartam hozzászólni, hogyha tényleg csak ennyi a munkád, akkor arany életed lesz, még akkor is, ha minden nap húzni kell az ágyneműt. Ha nagy területű, akkor is max. 30-45 perc alatt végzel eggyel, ha meg utaznak el, akkor mondjuk 1 óra.

Más, mint 14 sima szoba, ahol néha az összes szoba utazik.

Belevágnék mindenképp 🙂

2019. nov. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!