Mi a Fizetési Pont?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen találkozók a Fizetési Pont zászlóval, de nem tudom mi az. Valaki?

2019. nov. 14. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
BankkártYás fizetési lehetőség, de nem bank. Olcsóbb, mintha a bank hekyezne ki terminált. És vannak többletszolgáltatások is (pl telefon egyenleg feltöltés, vagy csekk befizetés )
2019. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A weboldalukon egy csomó információt megtalálhatsz: [link] . Nekünk egy családi kisboltunk van de én a sok negatív kritika ellenére meg vagyok elégedve. Sokkal kedvezőbb az ajánlatuk mint a bankoké, szóval nem bántam meg. ahogyan az előző hozzászóló is említette, lehet rajta telefonegyenleget feltölteni, vízmű csekkeket fizetni. Általában van kitéve zászló meg matrica azokból látod hogy olyan terminál van az üzletben.
2019. nov. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2019. nov. 21. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!