Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lottónyeremény fedőstory,...

Lottónyeremény fedőstory, amit az emberek elhisznek? Mit mondanátok, ha kérdeznék az ismerősök, barátok, hogy miből van ez meg az?

Figyelt kérdés
Most tegyük félre hogy titokban kell tartani és nem hirtelen emelni az életszínvonalon. Tegyük fel hogy ezen már túl vagy, tudod mit csinálsz, de mégsem akarod mindenkinek azt mondani hogy semmi közöd hozzá.

2019. nov. 16. 22:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
27%
"nyertem a lottón"
2019. nov. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kellene fedősztori, nyilván a mostani kis lakásomból költöznék máshová. Ahol új szomszédok csak annyit látnának, hogy (hasonló színvonalú házak között) építkeztem, vezető beosztásban dolgozom, telhet rá...
2019. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Miért maradnál ugyanazon a helyen? Elköltözöl, nem hívod meg a rokonokat. Eltűnsz 1-2 évre, azt mondod mész dubaiba 'dolgozni',majd ha hazajöttél, kitalász egy arab pasit aki 'támogat'. Ennyi. Sokkal jobb, ha kurv*nak hisznek, mintha el akarnák szedni az összes pénzed a pénzéhes rokonok.
2019. nov. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!