Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miből lehet gyorsan pénzt...

Miből lehet gyorsan pénzt szerezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, dolgozzak (fix munkahelyem van jó ideje). Ma szerettem volna kölcsönt felvenni, 1,1 milliót erre mint kiderült 60 ezret vehetek fel mert anyum az én nevemre vett fel kölcsönt akkor amikor 17 voltam majd tavaly is amikor 19 voltam. Egyikről sem tudtam és egyiket sem fizette. Bent az irodán mondták hogy tehetek feljelentést de nyilván anyum ellen nem fogok. Viszont nekem 1 héten belül szükségem van legalább 900 ezer forintra. Engem már az sem érdekel ha nem legális módon. Mit tudok tenni?
2019. nov. 19. 11:01
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Szoba nincs kiadó csak lakás. Ha lenne szoba már nem is gondolkodnék. A kölcsönigénylés után azonnal felhívtam ès bevallotta hogy volt ilyen. Pénzt nem tudok kérni tőle mert nincs neki. A feljelentés lenne a legokosabb dolog de bennem van hogy anyum ellen...plusz 1 héten belül akkor sem kapnék pénzt és nekem most ez a legfontosabb.
2019. nov. 19. 16:48
 22/28 anonim ***** válasza:
Fizetéselőleg
2019. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, előlegként max 30 ezret adnak, munkáltatói kölcsönnél meg 100ezret.!
2019. nov. 19. 20:31
 24/28 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld meg a folyószámla hitelkeretet: 2-300 ezer, ha elég régóta van munkád és náluk számlavezetésed, hátha adnak...

Ha az autódat nem is tudod megjavítani belőle, legalább a lakhatásod meg lenne oldva.

2019. nov. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Autó helyett meg átmenetileg kerékpár - tudom, kényelmetlen, de most még jó idő van :-)

Jobb ötletem nincs...

2019. nov. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Így van, a bringa jó ötlet. 10km lassabb tempóban is 40-45 perc, nem a legjobb dolog, de átmeneti megoldásnak messze a legjobb.
2019. nov. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Nyáron biciklivel jártam, gyorsan megvolt azbút viszont hajnalban itt a hegyek között mostanában maximum 3-4 fok van. Öngyilkosság lenne ilyen hidegben nap mint nap azzal járni.
2019. nov. 20. 10:22
 28/28 anonim ***** válasza:

Eloszor is, szar kifogas hogy hidegben nem lehet biciklizni. Fel kell oltozni. Sapka, kesztyű, sal, retegesen a ruhak es kesz.


Masodik dolog, jarj mar utana ennek a Providentnek. Ha 17 voltal es mutyiztak a szerzodessel akkor fel kell oket jelenteni. Megszerzed a szerzodest es elballagsz egy ugyvedhez. Megmondod neki hogy intezkedjen es peren kivul akarsz megegyezni. Mar ha valoban 17evesen a te nevedre lett kotve a hitekszerzodes.

2019. nov. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!