Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire gyűjt, ha nem költ semmire?

Mire gyűjt, ha nem költ semmire?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm amikor lehet túlórázik. Egy másfél szobás lakásban lakik, nyaralni nem jár, egy Daewoo matizzal jár. Igazából semmire nem költ, mégis mindig túlórázik, túlórával 300 fölött visz haza. Nincs hitele vagy ilyesmi, de mindenre azt mondja "drága". Drága a nyaralás, egy kávé, étterem, minden. Semmire nem hajlandó költeni. Ez miért lehet? Semmit nem látott a világból, semmi élettapasztalata.
2019. dec. 13. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Így nevelték. Nem tudom mire gyüjt.
2019. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
En is ilyen voltam de mar nem erdekel semmi, nincs ertelme gyűjtögetni, valami legyen felreteve es jolvan.
2019. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Semmi közöd más pénzéhez, de ha annyira zavar, rángasd ki ebből az állapotból.
2019. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem a te dolgod. Egyébként a pénz félretevése nem hülyeség, hiszen bármikor kiüthetik a Matizt alóla vagy jön egy váratlan kiadás és akkor az éttermes, csokiszolibarnára nyaralt hitelből hedonisták nézegethetnek, ő meg simán megoldja.
2019. dec. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Exem is ezt csinálta. Aztán kiderult h az újra kezdesre gyűjt. Nélkülem. A már meglevő új csajjal.
2019. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
miért nem tőle kérdezed meg?
2019. dec. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó: manapság a neten kérdezősködik mindenki, a személyes interakció és a mások iránti érdeklődés szomorú módon már kiment a divatból.
2019. dec. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Mivel még túlórával is elég alacsony a fizetése, így nagyon is jól teszi, hogy gyűjt. Ha mondjuk 65 évesen nyugdíjba megy, akkor még legalább 20 évre kell, hogy legyen megtakarítása az embernek. 50 millió félretett forint nélkül nyugdíjba vonulni felelőtlenség, havi 300-ból meg eltart egy darabig annyit elrakni.
2019. dec. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem semmi gond ezzel. Jól teszi. Élettapasztalatod meg nem a sok száz forintos kávétól lesz.
2019. dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Add meg a számát gelhivom es megkerdezem
2019. dec. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!