Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Skrill-ről kinek van tapaszt...

ZSzucs kérdése:

A Skrill-ről kinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés

Pénzt utaltam a Skrill-re mert a kedvenc Online játékomban akarok invesztálni az előbbre jutás reményében.

A Skrill-en van pénzem, (a -játék által meghatározott tranzakcióhoz elegendő -nem túl jelentős összeg), de amikor a játékból elindítom a vásárlást, elvisz a Skrill oldalára, ahol azt írja, hogy 0 azaz nulla az egyenlegem.

Mivel angolul nem beszélek, a szótár és fordító programok által sehol sem találom, miért nincs a vásárláshoz elég pénz a Skrill számlámon, amikor van...

Szépen kérem, valaki segítsen, -aki ismeri a Skrill-t-, mondja meg nekem, mit kellene (még) tennem, hogy az a vásárlás lezajlódjon... A segítséget előre is köszönöm!



2019. dec. 24. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerencsejatekrol van szó? Mert akkor az lehet a problema hogy a penzed non gambling statuszu, szoval gamblingre nem fizethető be vele.


Egyebkent teljesen megbízható oldal, 10eve van, egyedul a support lassu.


Szamlad verifikalva van? Ha nincs csinald meg. Ha gamblingre akaraod befizetni a pénzt akkor megoldas lehet hogy veszel belole bitcoint majd egybol eladod, vagy atkuldod havernak o meg visszakuldi.

2019. dec. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerencsejatekrol van szó? Mert akkor az lehet a problema hogy a penzed non gambling statuszu, szoval gamblingre nem fizethető be vele.



Egyebkent teljesen megbízható oldal, 10eve van, egyedul a support lassu.



Szamlad verifikalva van? Ha nincs csinald meg. Ha gamblingre akaraod befizetni a pénzt akkor megoldas lehet hogy veszel belole bitcoint majd egybol eladod, vagy atkuldod havernak o meg visszakuldi.



Köszönöm a választ!


Nem! Nem szerencsejáték. Egy online szerepjáték, amelyben a legjobb eszközökhöz, épületekhez a játékon belül gyémántokért lehet hozzájutni. Gyémántokat küldetések végrehajtásával lehet gyűjteni (hosszú idő alatt, és keveset), vagy pénzért vásárolni.

Nem gondolnám, hogy a "szerencsejáték" kategóriába tartozna...

A számla "verifikációja" a megnyitáskor megtörtént a visszaigazoló e-mail-lal hitelesítve lett, élő számla, utalhattam rá pénzt.

A problémám -amit az első kérdésemben is leírtam- az, hogy a játékból elindítom a gyémánt vásárlást, az elvisz a Skrill oldalára, ahol azt látom, nincs pénz a számlán a vásárlás lebonyolításához, pedig utaltam, és van.

Ki tudja, mit kell még megtennem, hogy a Skrill számlán lévő pénzt a gyémánt megvásárlásához tudjam felhasználni? (mert eddig sehol sem találom ezt az információt...)

2019. dec. 26. 11:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Dobj egy pint screent akar privatban, az erzekeny adatokqt takard ki.
2019. dec. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!