Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mekkora összeget érdemes szép...

Mekkora összeget érdemes szép kártyára kérni?

Figyelt kérdés

Igazából most fogok először szép kártyát kapni a munkáltatómtól de fogalmam sincs a keretösszegből mennyit igényeljek rá.

Eddig még nem használtam, nem tudom mennyit tudnék elkölteni róla.

Viszonyítás képpen ti mennyit szoktatok kapni évente az egyes alszámlákra?



2020. jan. 12. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Én mindent vendéglátásra szoktam kérni, havi 27k nettó, éttermekben kajálok belőle, vagy rendelek.
2020. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
A vendéglátásra tettem én is, amennyit csak lehetett. Ha maradt, akkor szállás. Ha még mindig marad, akkor a harmadik (rekreáció), azt a legnehezebb elkölteni (nekem).
2020. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ovi- és bölcsitámogatást és szép kártyát lehet kérni. Mivel nincs gyerekem, az egészet szép kártyára kértem, közel 31 ezer per hó. A szabadidőre a kisebb adós maximumot kértem, 6250, a többit vendéglátásra. Tavaly év közben kezdtem, összesen 230 ezer körül kaptam a 2 zsebbe, de 120 körül meg is maradt. De nem tartok tőle, hogy 2 év alatt ne fogyna el.

Hogy nálad mennyi folyna el, csak te tudhatod. Ha munkahelyen a kantinban kajálsz, simán van 1500 per nap, az máris 30 ezer egy hónapban. Ha otthonról viszel kaját, az mindjárt más. De ha jársz edzőterembe, ott is csomót ott lehet hagyni. Vagy egy-egy hosszúhétvége valahol, rengeteg pénzt el lehet költeni.

2020. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyilván megvan a max amit adnak. Miért kérnél kevesebbet? Az egyes zsebek aránya kinek hogy éri meg,ez egyéni. Én szabadidőre és vendéglátásra a maxot kérem (6250/12500), maradék pár ezer megy szállásra.


Nem nehéz elkölteni, mert egy állatkert többe kerül a négy fős családunknak mint egy havi szabadidő zseb.


Ami nagyon jó, hogy fürdőkben bármelyik zsebet elfogadjak, így uszoda vagy családi strandolás simán megy szállás zsebből is.

2020. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!