Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha választhatnál mikor kell...

Ha választhatnál mikor kell dolgoznod a nap során, a szórakozást a nap elejére vagy végére tennéd?

Figyelt kérdés

Általában mindenki akkor ér haza és tölti a napi szórakozást amikor már befejezte a munkát ami miatt rossz lett a kedve és kimerült.

Ha a nap elejére tennénk a szórakozást akkor azt az időt nem tudnánk sokkal jobban kiélvezni? Jó kedvel és energikusan. Aztán a munkát befejezve már csak bedőlnénk az ágyba és eltennénk magunkat holnapra.


2020. febr. 12. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Volt szerencsém több verzióhoz változó munkarend miatt. Semmi értelme nem volt az állandó délutánozásnak, mert a "munkát befejezve csak bedőlnénk az ágyba" rész miatt minden IS reggelre maradt, a pihenés, kaja, fürdés, készülődés mellett alig maradt egy szabad órám, ami simán elment az üres telefonnyomkodással. Vagyis kvázi nem volt szórakozás munka előtt, energikus sem voltam. Semmi értelme nem volt.


Ha normális időt akarsz szánni a szórakozásra, akkor a korán kezdett munka az ideális, 6-14 vagy 7-15 nagyon maximum. Akkor estig még van időd mindenre normális időben.

2020. febr. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha előbb van a szórakozás, mint a munka, azzal az a baj, hogy a "szórakozással" nem lehet csúszni. Ellenben, ha előbb le van tudva a munka, azután, ha szórakozással "csúszik" az ember, no para.

Délutánosként semmi kedvem nem volt azonnal befejezni a napot, mert jaj, hazaértem, inkább kikapcsolódtam akkor is.

2020. febr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!