Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért mondják a magyarok hogy...

Miért mondják a magyarok hogy luxus igényeim vannak ha meg szeretnék élni felnőtt módra a fizetésből és félrerakni kicsit?

Figyelt kérdés

Felnőtt, független dolgozói lét úgy indul hogy lgalább egy garzon albérleted van. Megélsz, normálisan eszel. Hó végére marad pénzed.


Ezek miért lennének már luxus igények?


2020. febr. 14. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert idehaza a szegénység a megszokott az utóbbi 30 évben. Például épp ma említettem a munkatársaimnak hogy mióta sok húst eszek, nem fáj a hátam, tehát valószínű a szervezet megkapta amire szüksége van. Aztán csak lestem a reakciójukat, hisz szerintük húst enni luxus. Ezek szerint az ősember is luxusban élt.
2020. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elképesztő a legtöbb magyar gondolkodásmódja...
2020. febr. 14. 18:33
 3/7 A kérdező kommentje:
A magyarok szerint már az is luxus ha egy dolgozó rendesen eszik :D
2020. febr. 14. 18:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg iszik. :D
2020. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Az nem luxus, ha valaki változatos és minőségi ételekkel táplálkozik.

A luxus az, amikor egy 130 kilós behemót napi 3000 kalóriát betermel.

2020. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos itt tartunk. Van olyan munkatársam, aki gyakorlatilag vajas kiflin él.


De fontos megjegyezni, hogy mindenkinek más a luxus. Nekem például ott kezdődik, hogy hetente el jutsz barátokkal szórakozni úgy, hogy marad félretett pénzed és ki tudsz hozni egy nyaralást is belőle. Viszont a lakást azt alámrakták, szóval akinek ennyi sincs, annak az a luxus, ha lenne egy saját lakása.

2020. febr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

MMAB

(már megint a Balázs)

Gondolod, hogy a témáid alapján nem ismerünk fel a sokadik hülye nickneved mögött is? Írtuk már páran, hogy keress melót, tanulj mellette valamit, és lesz normális életed, mert nem vagy annyira hülye, amilyennek mutatod magad.

2020. febr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!