Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sírt már valaki közületek...

Sírt már valaki közületek Bugattiban ülve vagy Yacht fedélzetén?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor miért?


Azt az opciót hagyjuk ki, hogy éppen akkor tájékoztatta az ügyvédje, hogy jön a NAV lefoglalni mindent. Avagy szorítkozzunk azokra az esetekre, mikor ez az anyagi színvonal tartósnak bizonyul.



2019. okt. 19. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Mert a legfontosabb dolgok az életben valójában az emberi kapcsolatok és a szeretet, az adott és a kapott egyaránt. Ha ebben nincs részed, akkor nem leszel boldog, elégedett. Ide tartozik a család, a barátok, a szerelem is. Ha szarok, felszínesek az emberi kapcsolataid, vagy nincsenek is, akkor még jobban az anyagiakban akarod magad kiélni jellemzően, ami még rosszabb irányba visz.
2019. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

persze, most is a yacthom fedélzetéről gyakorizom, olyan unalmas ez a milliomos élet. Semmire nincs lehetősége az embernek, más célom sincs.



/sarcasm off

2019. okt. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
A felső jövedelmi tizedben vagyok, jachtom azért nincs, de a problémák függetlenek ettől. Az egyik leginkább depressziós, már-már szuicid hajlamokig fajuló időszakom egy olyan előléptetés után volt, amiért legtöbben kezet-lábat összetennének.
2019. okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Ferrari ülésben és Porsche ülésben igen...rohadt kényelmetlenek
2019. okt. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
0%
#3: ha publikus, írnál pár sort erről? Sajnos én is láttam már olyan szakit, akinek egy előléptetés, vagyis az azzal járó felelősség és plusz szopás miatt majdnem szétment a házassága. Szerencsére időben (ki)lépett.
2019. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Csak egyszer, amikor letört a körmöm.
2019. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
@5 Osztályvezetői előléptetés egy multinál, bőven milla bruttó felett, megszakadni sem kellett, adtak kocsit meg minden egyebet, úgy hogy még a 28-at sem töltöttem be. Mindezt random bölcsészdiplomákkal, szegény családból érkezve, szóval amennyire karrierben lehet haladni, kb annyira ment is. Most is hasonlót csinálok, csak kicsit kevesebb pénzért meg más jellegű cégnél (ez inkább startup, nem egy 110 fős részleget kell vinni, hanem kb 60 embert és sokkal több idő jut projektezésre). A melónak semmi köze nem volt a rossz időszakhoz (vagy csak minimális, nyilván úgy vezetni vezetőket, hogy mind idősebb nálad és heti szinten vannak callok a regionális igazgatókkal elég stresszes tud lenni, de azt tudom kezelni), csak összejött sok dolog a magánéletemben. Erre írtam, hogy nem minden a pénz. Utazom egy évben 50+ napot, bármikor megengedhetek magamnak egy jó vacsorát, nem kell számolnom a pénzt és még így is elég jó megtakarításaim vannak saját lakás mellett, de ha épp rossz a magánélet, akkor aztán teljesen mindegy. Most amúgy minden remek, semmi okom panaszra, csak a kérdésre egyértelműem az a válaszom, hogy lehet az ember akár milliárdos is, ha magányos és depressziós, akkor semmit nem ér a pénze.
2019. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Befizettem ilyen sétahajókázásra, Galápagos-szigetek 3 nap yacht túra last minut-os akcióban 400e-ről leárazva, 63e-re.


Az első pár órában még nem volt gond, majd jött a tengeribetegség és végigrókáztam az egészet, a delfinnekkel is lehetett volna úszni, de nem tudok, ezért ez is kimaradt. Viszont sajnálom a delfineket olyan barátságosak voltak, odaúsztak hozzám és bámultak, mintha megérezték volna, hogy nem vagyok jól, én meg telibe hánytam az egyiket, akkor elsírtam magamat sajnáltam a delfint, meg szarul is voltam.

2019. okt. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Az a kérdés még egy picit jobb lett volna, hogy "Látott-e már valaki Bugattit?" mert a leges legtöbben nem
2019. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

Havi 1-2 alkalommal tankolok a Bugattiba, tehát már elég sokat láttam :)


(Benzinkutas vagyok :) )

2019. okt. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!