Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jól tettem, hogy nemet mondtam...

Jól tettem, hogy nemet mondtam az Amway-re?

Figyelt kérdés

Egy számomra kedves ismerős keresett meg ezzel, ezért halgattam meg. Mert amúgy elég sok rosszat hallottam erről. Elejét vettem és nemet mondtam, mielőtt személyesen kellett volna, mert tudom, hogy könnyedén belemegyek úgy olynba is, amit igzán nem akarok. Úgyhogy nem jutottunk el odáig, hogy kell-e tagsági díj, vagy sem. Valami olyasmit elejtett, hogy egy-két terméket nem éri meg venni, hanem csomagban térül meg. Nem firtattam,hogy mi, de ebből is gondolom, hogy lehúzás. A kérdésem erre vonatkozik;az lenne? Ne bánjam, hogy nagyon szkeptikus voltam?

(A munka része meg szöges ellentéte a személyiségemnek amúgy is, úgyhogy azt semmiképp.) Lelkiismeretetekre bízom, hogy nem marketingesként váaszoltok, már amúgy sem veszek semmit. ;) Csak azért érdekel, mert tényleg szimpi volt az ismerősöm.



2020. febr. 24. 20:22
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
FLP-nel ki vasarol? Neztem 1L udito 12ezer forint.
2020. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
79%
Hidd csak el hogy rohadt sok balekot bele rántanak. Ezért tudnak fennmaradni.
2020. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
26%

Ha rővid és tömör szeretnék lenni, akkor nem, nem tetted jól. És tudod még mit rontottál el mindennél jobban? Hogy ITT érdeklődsz a cég iránt, így olyan emberektől kapsz válaszokat, akiknek halvány lila gőzük sincs semmiről az Amway-el kapcsolatban, csak okoskodnak és okosnak érzik magukat. Vajon miért működik még mindig az Amway 60 évvel a megalapítása után is? Vajon miért világelső MLM cég már 8 éve? Vajon miért rendelkeznek többszáz szabadalommal? Vajon miért figyelt fel rá (jó értelemben) Donald Trump vagy Robert Kiyosaki is?

Eládulom. Mert akinek van egy kis hozzá értő esze, utána néz annak, hogy hogyan működik a cég (nem ezen a szenny oldalon, az interneten vagy a szülőknél, hanem egy sikeres embernél), akkor rájön, hogy az Amway egy Isten adta lehetôség az emberek számára. Hogy miért nehéz felépíteni? Mert sok az olyan ember, mint az előttem kommentelő, főleg magyarországon, de mint tudjuk, a magyar emberek mindenről mindent tudnak.

Nem csak ő járt volna jól, ha beregisztrálsz és építed vele az üzletet, hanem te is. Sőt! Ő csak akkor lesz sikeres az üzletben, ha másokat is sikeressé tesz benne. Attól nem lesz valaki sikeres Amway hálózatépítő, ha termékeket ad el és behoz új embereket. Ezekért igazából nem is kap semmit. Akkor kap valamit, ha valakit sikeressé tesz az üzletben. Nyer-nyer helyzet van, senki nem veszít vele semmit.


Nem kérek okoskodó kommenteket, hogy én vagyok az agymosott meg az újabb igehirdető. Bár nektek is így át lenne már mosva az agyatok attól a sok szennytől, amit hallottatok erről a cégről.

2020. máj. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha te úgy érzed jól döntöttél akkor jól döntöttél. Nem neked való a network marketing. Sőt semmilyen üzleti tevékenység.
2020. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%

@10:52


Nem értem miért mondod ezt a kérdezőnek.

Az "üzleti tevékenység" nem merül ki a túlárazott bóvlik ismerőseidre való tukmálásában.

2020. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A kérdés mikéntjéből indulva ki.


Jól tettem e?


Állításod szerint bóvli.

Bár évtizedek óta megállják helyüket a piacon.


Mitől lesz számodra valami minőségi?


Fejtsd ki kérlek. 15 ös válaszoló.

2020. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Vajon miért működik még mindig az Amway 60 évvel a megalapítása után is? Vajon miért világelső MLM cég már 8 éve?"

--------------------

MIBEN világelső az Amway? MIBEN? Mondj már egy hivatalos, bizonyított számot, mutatót ami alapján az Amway világelső. Talán a legtöbb fogyasztóvédelmi eljárással ők büszkélkednek.

2020. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Bár én nem ismerem az Amway termékeit. De jó pár hálózatépítővel találkoztam már.

Miből alapozod a fogyasztóvédelmi eljárásokat amiket állítasz a cég termékpalettáiról?


Ugyanugy megy a duma minden anti mlm es ügynöktől is. De konkrét bizonyítékot egyik se tud felmutatni ami a ti igazatokat támasztaná alá.


És, hogy miben lehet világelső az Amway. Éves bevétel és forgalma alapján nézve a világelső mlm cég. Ezért nevezik világelsőnek.


[link]

2020. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%
Én nem csinálnám, mert qrva drága. Engem is be akartak szervezni, de 60 ezret nagyon sokalottam egy kezdő csomagért. Tisztában vagyok vele hogy minden vállalkozás némi befektetéssel indul, de az emberek jó részének nem való ez a tukmálós dolog, se biztosítás, se kézzel fogható termékek esetén. Erre születni kell, megjegyzem, talán azok az emberek kevésbé agymosottak, de aki tanulja ezt az értékesítési módszert az benne az undorító, hogy szinte vallási fanatizmussal beszél A vállalkozásról és az szent és sérthetetlen, meg azok szoktak erőszakoskodni is.
2020. aug. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19.


Mire gondolsz erőszak alatt?

Én velem sosem erőszakoskodott egy hálózatépítő sem.


Nem kell hozzá születni egyszerű másolódás az egész.


Egy biztos aki itt érdeklődik az mlm iránt úgysem fogja megérteni az elvét.

Főleg az anti mlmes ügynökök miatt.

2020. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!