Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » El tudná valaki magyarázni,...

El tudná valaki magyarázni, mennyi/milyen költségei vannak egy PayPal számlának?

Figyelt kérdés

Egy online áruházon keresztüli kapcsolathoz kellene csinálnom, ahol nekem utalna rá az áruház az eladott dolgok után.

Mennyit és miért kell fizetnem nekem? A számlanyitásért, pénz levételért, stb... Ezekre lennék kíváncsi, az oldalukon annyira nem igazodtam el-

Előre is köszönöm!



2020. márc. 1. 18:58
 1/4 A kérdező kommentje:
(elfelejtettem hozzátenni, nem tudom számít e, hogy külföldi webáruházról van szó)
2020. márc. 1. 19:00
 2/4 anonim ***** válasza:

A pénzt küldő félnek merülnek fel tranzakciós költségei. Ha te csak pénzt fogadsz, nem kell fizetned semmiért. A költségeket szokták megegyezés szerint úgy átvállalni, hogy a fogadó fél aszerint fizeti meg a tranzakciós költséget, hogy annyival kevesebbet utalnak neki.


Például fizetnének neked 10 dollárt, de van rá 50 cent tranzakciós költség, így végül 9.50-et kapsz meg, hogy ne a másik félnek kelljen kifizetnie ezt. Normális esetben 10 dollár küldéséért neki 10.50-et kell fizetnie, abból .50 megy a szolgáltatónak.

2020. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos az előző válaszoló pont fordítva adta elő.

Valójában a pénzt küldő számára nem kerül semmibe, és te mint címzett fizeted a jutalékot.

Ezt bárki meg tudja erősíteni, aki fizetett már PP segítségével.

2020. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen szerintem is kalkuláld bele az árba.
2020. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!