Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az gyanús lehet az adóhatóságn...

Az gyanús lehet az adóhatóságnak, ha valaki sose vesz fel pénzt a bankszámlájáról?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk van bejelentett munkahelyem, rendszeres jövedelmem, de mégsem veszem fel szinte sose a számláról, hanem megtakarítom az egészet. Mert mondjuk fusi munkákból minden hónapban pont bejön annyi, ami fedezi az ételt, rezsit stb.
2020. márc. 1. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem totálisan nem érdekli őket. Magánszemélyekkel nemigen foglalkoznak.
2020. márc. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy mindenkinek figyelik a bankszámláját, hogy vajon vesz-e fel pénzt? És ha igen, akkor mennyit?
2020. márc. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Vannak olyan számlák, melyeken forint milliárdok csücsülnek, te meg itt félsz, hogy pár száz vagy millió forint miatt elővesznek xdddd

2020. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én lassan 10 éve nem vettem fel 1 forintot sem a számlámról. Pedig jól keresek, minden hónapban megy rá a fizetésem. De nem nyúlok hozzá, nem kell, mert a férjem jobban keress, az ő fizetéséből simán, vígan megélünk. Az én fizetésem gyarapodik, egyszer jó lesz valamire.
2020. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Habár nekem nincs fix fizetésem, ami pénzt innen-onnan szerzek (youtube videó, idénymunka, használt cuccok eladása stb.) soha egy fillért még fel nem vettem, mindent online költök el. Az internetes vásárlás korában nem hinném hogy valaki ilyennel még foglalkozik.
2020. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!