Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki mit kezdene 2 millió...

Ki mit kezdene 2 millió forinttal?

Figyelt kérdés
Ha lenne 2 milliód, mit csinálnál vele? Ha saját vállalkozást indítanál, milyet (már ha egyáltalán elég rá ennyi)? Vagy ha befektetnéd, akkor mibe? Vagy inkább csak hagynád bankszámládon, alszámlán például? Vagy bármi más ötlet?

2020. márc. 11. 20:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Bak Norbert hol vettél ennyiért ingatlant? :D Ha nem Pesten akkor oké, de ha Pesten akkor gondolom árverésen vettél banki követeléses lakást? Én is gondolkoztam ebben, így kvázi potom pénzért vehettem volna, de nem vitt rá a lélek, hogy amibe más már több százezret, milliót ölt, én meg elvigyem a szeme láttára a feje fölül...jó tudom, hogy ha ő nem tudja rendezni a hitelét akkor úgysem marad az övé, de akkor is..az én etikámba ez nem fér bele. Másképpen nem tudom elképzelni, hogyan lehet ennyi pénzért Pesten olyan ingatlant venni, amit mindössze 2 millióból fel lehet újítani.
2020. márc. 12. 15:21
 12/13 anonim ***** válasza:
83%

Pesten kívül is van élet .😁


Borsodban ettol olcsóbban vettem piaci aron kpval ingatlant 3,8-ért 2014-ben.Azóta is itt lakunk és élünk .


Ez pedig Szolnok megyeszékhely. Szintén 2014 óta fizettem más adósságát. Az adós elhunyt , én megörököltem többed magammal az ingatlan negyedét a saját követelésem mellé 2017-ben. Ha látni akartam valamit a pénzemből el kellett fogadjak további 3 millió adósságot is.Viszont a többi örökös nem tudta fizetni az adósságot így ajándékozással és adásvételivel a tartozás átvállalásért cserébe 1/1-be megkaptam a 11 végrehajtásos 6 millióra becsült ingatlant.Most fizetem ki az utolsó 900.000-et ami szerencsére már nem végrehajtott 2,1 millió, csak elismert tartozás. 😊

2020. márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Értelek. :-) Ügyes vagy. De már láttam a neved más kérdésnél is, így tudtam is Rólad, hogy értesz a pénzügyekhez. ;)
2020. márc. 12. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!