Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vatera: leütöttem egy terméket...

Vatera: leütöttem egy terméket, az eladó azt írta, felveszi velem a kapcsolatot, házhozszállítás miatt, de nem tette. Mennyi ideje van jelentkezni?

Figyelt kérdés

Eddig sosem vateráztam, de most ott találtam jó áron kerti bútort.

A leírásban ott volt, hogy házhozszállítással is kérhető, de vásárlásnál csak személyes átvételi lehetőséget dobott fel a Vatera.

Az eladótól sokan kérdeztek, ő egyenként válaszolt is, hogy üssük le személyes átvétellel, kolléganője még aznap felveszi velünk a kapcsolatot, a házhozszállítás részletei miatt.

Eltelt 3 nap, és nem jelentkezett senki.

Hogy működik ez?

Biztos van más dolga, meg most a futárcégek is le vannak terhelve, de egyébként ez hogy szokott működni?

Meddig várjak, mikor mondjam azt, hogy részemről tárgytalan a dolog?


Azért találom ezt furcsának, mert Jófogás-os kérdéseknél néha van olyan válasz, hogy "vaterán már rég eladtad volna", meg "sóher vagy jutalékot fizetni egy normális portálnak", utalva ezzel arra, hogy a Jófogás egy rakás sz.., a Vatera meg istenkirály.

Én jófogásról már több dolgot rendeltem, nem volt semmi baj. Vateráról meg ez az első, és egyelőre nem igazán tetszik a dolog.

Szóval ha valakinek lenne tapasztalata, kérem ossza meg velem.



2020. márc. 20. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

Biztos meglepő lesz, amit írok. Írj neki te.

Egy ideje már nem vateráztam, de ha vettem valamit, mindig azonnal írtam az eladónak, hogy helló, én vagyok a vevő, hogy intézzük a dolgot?

2020. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Harmadjára is én írjak?

2x írtam neki, egyszer a termék alatt, 1x emailben

2020. márc. 20. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!