Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha elvesztettem az állásom...

Ha elvesztettem az állásom tudok krízis segélyt igényelni most?

Figyelt kérdés
Vagy mi az amit tudnék,ha elöző havi bevételem 50ezer Ft volt és most is maximum 50 ezer Ft lesz a fizetésem mert felmondtak
2020. márc. 22. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha dolgoztál annyi ideig, akkor a munkanélküli segély mindenképpen. Hogy lesz-e más, majd kiderül, ahogy jönnek az intézkedések. Esetleg hitel, ha találsz bárkit/bármit, aki efféle helyzetben hajlandó adni.
2020. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Előtte a munkáim java nem volt bejelentett mint kiderült.

Sokat dolgoztam alkalmi melósként

2020. márc. 22. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Jelenleg még tudtommal nincs ilyen jellegű segély, hidd el sokan vannak ilyen jellegű helyzetben!

Én speciel 1,5 éve jöttem el melóhelyemről,úgy voltam vele ha elfogy a pénzem majd elmegyek dolgozni, nyilván ezzel a jelenlegi dologgal nem számoltam, jelenleg van 150 ezrem, ez kb 1-1,5 hónap ha feltételezem hogy egy nap kijövök 300Ft-kajapénzzel, természetesen jelenleg munkát találni esélytelen, miután ez a dolog lezajlik meg rosszabb lesz mint 2008-ban volt.


Jelenleg annyit tudok tenni hogy várok/keresgélek, aztán ha elfogy a pénz marad a kötél.

2020. márc. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Neked van 150..nekem 60 nagyon nem Mind1. Cigányok mindig kapnak segélyt. Valahogy csak hozzá lehet jutni.

Ha nem is 100ezrekhez

2020. márc. 23. 07:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd, teljesen mindegy hogy 60-vagy 150 erre az új influenzára azt mondják kitart még 3-10 hónapig.Szerinted én nem fogok kisemmiződni és éhen halni, pont úgy mint te?
2020. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A cigók azok most is megkapják lévén ha nem kapnák meg még több lenne a betörés, de ne aggódj mi senkit nem érdeklünk lévén a saját hazánkban vagyunk.


Egyébként szerintem is egy rossz vicc hogy a pár 100 évvel ezelőtt betelepült indiaiak jobban ellesznek mint mi akik elvileg itthon vagyunk.

2020. márc. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!