Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Japán, vagy Kína (kisebb...

Japán, vagy Kína (kisebb [olcsóbb] városai, vidékei) kedvezőbbek mostanság az oda utazó tekintetében? Ha valaki nem használná az eszét: ez a vírus sem tart örökké, illetve nekem elég az egy/két évvel ezelőtti árazás is. Csak írjatok!

Figyelt kérdés
2020. márc. 24. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Akkor neked is használnod kéne az eszedet, mielőtt kérdezel...

1. Egyelőre nem tudjuk, hogy vége lesz-e és ha igen, akkor hogyan és mikor...

2. Nem konkrétan kérdezel? Mi az, hogy "kedvezőbb az odautazó tekintetében"??? Ez egy értelmes kérdés? Milyen szempontból? Repjegy az odaútra? Turistaként? Idegenek munkavállalása szempontjából? Reálbérek szempontjából? Milyen árazást akarsz tudni???? Milyen céllal?...szóval van itt aki nem használja az eszét.

2020. márc. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen és az továbbra sem én vagyok. Szerencsére. :)


Kérdezhetek hasonlóan becsmérlően én is tőled, mint amilyen támadóan te kérdeztél?


Ha ennyire nem inged mégis MI A MÉNKŰÉRT VETTED MAGADRA??? :DDD


Gondolhattad volna, hogy nem az olyan embereknek írom, mint amilyen ezer szerint te vagy, hanem a sok szerencsétlennek, aki képtelen használni az agyát (kérdés: minek van akkor neki?) és egyből csak a vírussal tudnak jönni, arra egyik sem gondol, hogy egyszer el fog múlni és MAJD AZUTÁN jöhet a turistáskodás.

Igen, egyedül nekik írodott. Te meg felvetted ami nem a tiéd...


A kérdésre viszatérve: mivel nem írtam semmi konkrétat (az odautazás értelemszerűen nem az árak része, hiszen én az ottani árakról érdeklődtem, semmi másról), ezért automatice a turistás árakra vonatkozik a kiírás. Szállodák (kerülöm a puccost), ételek, bérletek, belépők, egyszóval Magyarországi tartozkodáshoz képest szeretném tudni melyiket lehet olcsóbban megúszni.

2020. márc. 24. 17:25
 3/10 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva: Turistaként Kína városai szinte minden tekintetben olcsóbbak, mint Japán.
2020. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben, de akkor miért írjak páran, hogy Kína (gondolom ezt a két betűt idetéve: is) drága lett már?
2020. márc. 26. 14:15
 5/10 anonim ***** válasza:
A Ferrari drága. De a Bugatti is drága. Ráadásul a Bugatti drágább. Akkor a Ferrari már nem is drága? De, a Ferrari is drága.
2020. márc. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Magyarra fordítva a szót: Indiához, Iránhoz mérve drágább Kína, de fényévekkel olcsóbb, mint az "elbugattisodott" Japán?
2020. márc. 26. 17:37
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak mert egy Bugatti irgalmatlanul drágább, mint egy hozzá képest "olcsó János" Ferrari.
2020. márc. 26. 17:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Indiát és Iránt nem nagyon ismerem, de pl ingatlanárakat tekintve Kína drágább mint Magyatország pl, Japán meg kb Bugatti.
2020. márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azt mondják, hogy India sokkal olcsóbb, mint hazánk (étel, szállás (még a tiszta szállás is), belépőjegyek, helyközi utazás tekintében), Irán kb. budapesti szint (kicsit olcsóbb).


Kína vajon hol helyezkedhet el (már úgyértve hol helyezkedett el a T-Vírus megjelenése előtt)?

2020. márc. 26. 19:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen nézőpontból? Turistaként sem mindegy, hogy milyen városban szállsz meg, boltban vásarolsz vagy éttermekbe jarsz stb.. A mindennapi élethez szükséges dolgok, mint étel, közlekedés sokkal olcsóbb, mint Japánban bárhol. Az, hogy még hol olcsóbb a vilagban ..passz. Talán más kisebb ázsiai országokban, illetve Afrikaban.
2020. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!