Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy levelet bedobok egy...

Ha egy levelet bedobok egy utcai postaládába, akkor az kb. hány nap alatt ér Németországba?

Figyelt kérdés

A Magyar Posta által fenntartott utcai postaládákról beszélek.

A mostani helyzet miatt, inkább bedobnám egy kinti ládába azt pedig minden nap ürítik, most olvastam.

Azonban bővebb információt nem találtam erről, hogy kb mennyi idő lenne, míg kiér Németországba.


A válaszokat előre is köszönöm!



2020. ápr. 3. 23:49
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"Írj neki email-t!! Ha küdeni akarsz valamit, szkenneld, fotózd, és az is tudod küldeni."


Na... hogy ez eddig nem jutott eszembe -_-

Egy kicseszett sim-kártyát kell elküldenem németbe nagy okos.

2020. ápr. 4. 15:54
 12/19 anonim ***** válasza:
Minden postaládán fel van tüntetve az ürítés időpontja.
2020. ápr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

11: nem írtad, gondolatolvasó nem vagyok.

Én nem adnám fel postán. Ciki lesz, ha elveszik.

2020. ápr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Miért vennék el? Nyugodtan fel lehet adni egy borítékban.
2020. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#13


Édes f***m... Inkább már nem mondok semmit!

Borítékről nem hallottál még?!

2020. ápr. 4. 19:07
 16/19 anonim ***** válasza:

És a boríték nem tud elveszni.

A Magyar Királyi Postán.

:D

2020. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó, munkámból kifolyólag százával küldöm a leveleket, és még egy se veszett el. Manapság nagyon ritka az ilyesmi.
2020. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Külföldre szerintem sincs portóbélyeg. Nemzetközi postakész borítékot vagy bélyeget kell venned. A saját címed azért tüntesd fel rajta, hogy ha nem sikerül a kézbesítés hozzád menjen vissza. Hülyeség az, h kidobják, semmit nem dobhatnak ki, olk-ba küldenek mindent, amit senki nem vesz át, vagy ismeretlen a feladó és nem tudni, hogy kinek hova küldjék. Nemzetközi elsőbbségi levél esetében azt írja 3 munkanap, sima az 4-9 munkanap, szóval kb 2 héten belül meg kell kapnia, ha nem elsőbbségi. De ha SIM kártyát akarsz feladni, inkább ajánlottan küld, akkor nyomon lehet követni. Meg most sok ország nem fogad küldeményeket, annak is utána kéne nézned.
2020. ápr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Külföldre nem visznek feladó nélkül levelet.
2020. ápr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!