Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok olyan webaruhazat,...

Tudtok olyan webaruhazat, ahol nem draga a hazhozszallitas? Mindegy, mit arul, de ha 5000ert rendelek, ne tegyen ra 1500at.

Figyelt kérdés

Es az 1500nal sokkal durvabbak is vannak. Par ezerert rendeltem volna mondjuk Jysk-bol, 6000ert hoztak volna ki.

Praktiker szinten 6000 korul, kis csomagot is, akkor is, ha tobb tizezer az erteke.

Azt tudom, h maga a szallitas nem kerul ennyibe, csak a hasznot rateszik.

Van olyan hely, ahol mondjuk parszaz ft a kiszallitas?


(Ne azt irjatok, h x osszeg felett ingyenes, mert azt tudom. Csak nem tudok mindenhonnan tobb tizezerert rendelni, meg nem is akarok. )


2020. ápr. 4. 17:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igen, időközben megtaláltam, köszönöm! :)


Nem bírom az olyan embereket, akik egyből átváltanak bunkó stílusra és így beszélnek, ha valaki nem szajkózza az ő véleményüket. Én normálisan fogalmaztam meg, hogy nem az volt a kérdés, nem használtam ilyen szavakat, hogy "paraszt".

Ez a gyökér - motmár nem látom értelmét egy ilyennel normálisan kommunikálni, mivel ő nem képes rá - így ír, és azt hiszi, hogy nem gyökér, csak a másik. Az ilyen emberekkel valami nincs rendben.

2020. ápr. 5. 10:57
 12/13 A kérdező kommentje:

Még valami: a kutya nem kérdezte a véleményed.

Ismételni tudom magam: nem ez volt a kérdés, hogy neked mi a véleményed! :D

Ha neked sem megy az értő olvasás, ülj vissza az iskolapadba, kb. általános iskola, 3. osztály tananyaga.


A többieknek, akik értelmes választ adtak, köszönöm szépen, már van, amit meg is rendeltem, ment a zöld! :)

2020. ápr. 5. 10:58
 13/13 A kérdező kommentje:
Na, a kisbarátunk kommentje törölve lett, így az utóbbiak értelmetlenek.
2020. ápr. 5. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!