Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Álláskeresési járadék Ügyfélka...

Álláskeresési járadék Ügyfélkapun keresztül?

Figyelt kérdés
Legalább addig szeretnék eljutni, hogy ne kelljen 2x bemenni a munkaügyibe a kitöltendő-leadandó papírok miatt. Mert most ezt javasolták telefonon. Ügyfélkapun érdemi módon el lehet indítani a folyamatot?

2020. ápr. 6. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:

ezt nem a munkáltató adja 3 hónapig? utolsó elszámolólapodon nem szerepel ilyesmi?


mert akkor nekem is intézkednem kéne

2020. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, ezt az államtól kapod.
2020. ápr. 6. 15:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem a utolsó elszámoló lapon ott van a felmentési időre a kapott bér, valamint szerepel rajta olyan hogy álláskeresési járadék brutto 497300ft


Nincs mennyiség feltüntetve. Ezért gondoltam hogy munkaltato adja.

2020. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyelőre még nem kaptam, én úgy láttam az interneted hogy 3 hónapig felosztva jár. De akkor mindjárt utána nézek jobban
2020. ápr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ügyfélkapu sem kell hozzá, az alábbi linken lehet intézkedni. Személyesen meg sem kell jelenni, e-mailben elég elküldeni minden papírt:


[link]

2020. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Sajnos már az ellenőrzőkód elküldésénél megröccent a rendszer. :D A "megnövekedett megkeresések" miatt. De türelmes vagyok, most úgy sem sietek sehova.
2020. ápr. 6. 15:34
 7/9 anonim válasza:

Szia!Én kikerestem a helyiek e-mail címét,és írtam nekik,hogy nem szeretnék bemenni jelen helyzetben semmilyen hivatalba és,hogy van itthon nyomtatóm,scannelni is tudok.Fél óra múlva küldték a nyomtatványokat amit kinyomtattam, nyomtatott nagybetűkkel kellett kitölteni és visszaküldeni, + még amit oda írtak (TAJ, személyi stb. másolatát.)

3 nap múlva hozta a postás az én példányomat.

2020. ápr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sziasztok! Én is ügyfélkapun küldtem be a papírokat, de nem kaptam még semmit azóta. Mennyi idő mire küldenek határozatot vagy valamit. Telefonom nem lehet őket elérni hiába hívom egész délelőtt őket..
2020. ápr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
engem 8 nap elteltével hívtak
2020. ápr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!