Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig fog tartani...

Szerintetek meddig fog tartani a gazdasági válság?

Figyelt kérdés
Van egy vállalkozás ötletem arra az időszakra ha elkezdődik a gazdasági válság kezelése, viszont tanácstalan vagyok hogy mégis mikor fektessem le az alapokat hozzá.

2020. ápr. 9. 08:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért húztátok le a 3-as választ, valaki megindokolhatná. Emiatt?


"Van fogalmad/fogalmatok róla, mi lesz itt, ha túl korán beindul az "élet"? egy soha véget nem érő hullám lesz belőle."


Épp tegnap láttam egy videót, ahol egészségügyi szakemberek mondták, hogy a vírus 18-24 hónapig jelen lehet az életünkben, ha nem is olyan mértékű megszorításokkal, mint most, de kb. annyi idő, mire olyan mértékű immunitás lesz, hogy már nem kell tartani további nagyobb mértékű felbukkanástól. Kínában már megint lezártak egy 10 milliós várost, mert megjelent ott is a koronavírus.

2020. máj. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Kedves utolsó válaszoló,jól látod.
2020. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ha az ebola szabadult volna el talán nem lenne sok felelőtlen ember aki megszegi a kijárási korlátozást
2020. máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Facebookon épp most olvastam egy csoportban, hogy alig várják, hogy kinyissanak a strandok, a fürdők, mondván, hogy "a víz úgyis klóros, ott nincs fertőzés". De odáig nem jutnak el, hogy az öltözőben a ZÁRT TÉRBEN sokkal jobban megél a vírus, a zuhanyozóról már nem is beszélve (a nedvességet jobban szereti, mint a szárazságot, magas hőt) :-( Érettségi + strandok/fürdők nyitása - lesznek itt még érdekes dolgok :-(
2020. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!