Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az ecipő.hu megbízható oldal?...

Az ecipő.hu megbízható oldal? Egy Adidas Superstar 31000 ft helyett most 20000 ft. Most olvastam és azt mondják kényelmes cipő. De nekem gyanúsan olcsó Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ecipő.hu

2020. ápr. 12. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Árulják a domaint :D
2020. ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, az ecipo.hu többnyire megbízhatónak minősül.
2020. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ékezet nélkül megbízható.


ékezettel árulják a domaint, mert egy domain brokernél van

2020. ápr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Megbízható.

Úgy tudom hogy a CCC is mögötte áll.

2020. ápr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen!

Én egy éve rendeltem onnan Skechers cipőt. Boltban kinéztem, felpróbáltam. Majd onnan 26.000 helyett akciósan 18.000-ért megrendeltem.

Egy éve használom edéshez/utcára és pont olyan kifogástalan, mint az előző Skechersem, amit márkaboltban vettem.

2020. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen, megbízhatóak, sokszor rendelek tőlük, a férjem nagy bánatára.
2020. ápr. 13. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Túlárazott cipők azért cserébe, hogy rányomják a logót a kínai cipőkre. Ez egyébként nem Ecipő-only dolog, hanem általánosságban a márkákra jellemző. Hipiszupi 30ezres cipő bírta 3-4 hónapot, márkátlan noname kínai sportcipő bírja 2 éve (3ezer ft volt)
2020. ápr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt onnan egy cipőm aminek a talpa pár hét alatt félvált,majd vettem egy ugyan olyan màrkájút a dechatlonban amit lassan 3éve használok.Lehet hogy az a darab volt hibás,nem tudom.
2020. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én rendeltem néhànyszor tőlük Romániában is van.Igazából eddig két cipőjüket használom.Egy Kappa egy sprandi utóbbit csak néhány napja. A Kappa talpa ki fog jukadni de nem csoda hisz 125kg vagyok és postáskodom.A sprandihez több reményt fűzök.van tőlük még egy NB és egy puma.
2021. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!