Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Cashflow társasjátékról...

Cashflow társasjátékról tapasztalatok, vélemények? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy megnézni sehol sem lehet, úgy meg nem akarok 25ezret kiadni, hogy nem is látom mit veszek....
2010. júl. 27. 12:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
én még gimis koromban (kb. 10 éve) játszottam egy cashflow játékkal, "gyerek fejjel" nem volt rossz, de arra emlékszem, hogy a végén az a csapat nyert, aki minél hosszabb fizetési határidőt adott meg. :) Persze ennél bonyolultabb, meg lehet, hogy nem is az a cashflow volt, amit ma lehet kapni... :)
2010. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Bocipók ***** válasza:
El kell menni egypárszor Pestre játszani és próba után eldönteni, hogy tetszik-e.
2010. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nyíregyházáról elmenni, játszani, visszajönni kicsit körülményes, akkor már kicsit kipótolom és veszek egyet. Te játszottál már? Neked hogy tetszett?
2010. aug. 1. 21:38
 4/21 Bocipók ***** válasza:
95%
Ajándékba kaptam egyet, de a leírás annyira bonyolult volt első olvasatra, hogy inkább rászánok egy szombatot és felmegyek Pestre megtanulni.Már a játék kezdetén megakadtunk, mert ki kell tölteni több lapot, bevétel, kiadás, hány gyereked van, könyvelésszerűen. Biztos nem annyira bonyolult,mint amilyennek látszik, de jobb, ha normálisan megtanulom, ha már ilyen értékű játékot kaptam. Állítólag nagyon jó, több órás játék. Én nem lakom annyira messze, csak 60 km-re, csak nehéz szombati napra feliratkozni. Szabit ezért nem akarok kivenni.
2010. aug. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ja értem. Köszi a választ!
2010. aug. 2. 22:54
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerű volt megtanulni. Kiváló játék, és a 25000-nél sokkal többet profitálsz abból, amit tanulsz belőle. Megéri, de számíts rá, hogy az emberek egy részének nagyon nem jön be.
2010. szept. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
És ha esetleg haveri körömből senkinek se jön be, lehet egyedül is játszani?:S:D
2010. szept. 2. 10:00
 8/21 anonim ***** válasza:
Én is nyíregyházi vagyok. Nem játszottam még vele, kicsit szkeptikus is vagyok vele kapcsolatban (azaz, hogy ér-e valamit), de ha nem találsz játékost hozzá, akkor esetleg írhatsz egy privátot :)
2010. szept. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
okés, ha így lesz mindenépp szólok!:)
2010. szept. 2. 14:28
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki ajánlotta neked, nem tud olyan társaságot mondani, akikkel játszhatnál. Olyan nincs, hogy az ember ül a szobában, töpreng, töpreng, töpreng, majd egyszer csak felvilágosul: Cashflow játék kéne! Valahonnan csak kapcsolatba kerültél a játékkal.
2010. szept. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!