Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Netboon rendszerben ez csak...

Netboon rendszerben ez csak figyelem felhívás?

Figyelt kérdés

A Netboon renszerrel vásároltam részvényt, a vásárlást előtt a Bszt. 46. paragrafus figyelemfelhívás felugrott az oldalon, ez számomra csak egy figyelem felhívás, hogy nem a megfelelő részvényt, nem a megfelelő időben vásároltam? Emiatt kell aggódnI? (engedte megvásárolni) Továbbá tudom, hogy nekem most ezért az árért erre a részvényre volt szükségem, és tisztába vagyok a kockázattal!

Köszönöm előre az értelmes építő jellegű hozzászólásokat !



2020. ápr. 16. 13:20
 1/1 Dávid ***** válasza:

Igen, emiatt nem kell aggódnod.


Csak sajnos sokan nem tudják, hogy az állami garancia (90%-os visszafizetés) a brókercég csődje esetén érvényes, nem akkor ha csökken az árfolyam.

2020. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!