Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkaügyibe beidézéskor...

Munkaügyibe beidézéskor mennyire rugalmas a Munkaügyi központ?

Figyelt kérdés

Júniusban vesztettem el a munkahelyem, E-papírral kértem a regisztrációm- remélem mindent beadtam. Ha nem, akkor majd hiánypótlás.

Régen, személyesen úgy volt, hogy akkor tudtam már, hogy sínen van a dolog, most semmi visszajelzés 06.02. óta. Várom azt is, mikor kell bemenni személyesen vagy csoportosra.

Volna egy 3 napos kis nyaralásom amit lefoglaltam, és aggódok, hogy ha behívnak, de emiatt nem tudok megjelenni, akkor sztornózzák. Kell aggódnom?



#munkaügy #személyes konzultáció
2020. jún. 12. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Bocs, de mi lenne, ha felhívnád őket telefonon? Vagy próbáltad már?
2020. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hívtam őket, nem veszik fel. Írtam is, úgy közlékenyebbek és azt mondták továbbították a levelem a megfelelő osztályra. Azót is várom a választ.
2020. jún. 12. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Megírtad nekik, hogy mikor lenne ez a nyaralás?
2020. jún. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem, akkor tedd meg és akkor egy kicsit "védve vagy", hogy nem tudtad előre, lefoglalt, stb.
2020. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha kapsz egy időpontot, hogy be kell menned, akkor simán jelezheted nekik, hogy az az időpont nem megfelelő, mert lefoglalt utad van és kérsz egy másikat. Ebből nem csinálnak gondot. Abból csinálnak gondot, ha eszedbe sem jut még jelezni sem és megjelenni sem egyáltalán.
2020. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

Annak idején én írtam nekik, hogy nem jó az adott hét, keressünk későbbi időpontot, erre rá 2 hónapra adtak :)


Sok értelme nincs egyébként, max. annyi, hogy regisztrálva vagy.

2020. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!