Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye, tapaszta...

Kinek mi a véleménye, tapasztalata a pénzügyi tanácsadással foglalkozó cégekről?

Figyelt kérdés

Igazából egy konkrét érdekel, aminek a neve O-val kezdődik és B a vége, közte pedig egy V van (csak nem írhatom le egybe itt).

Leginkább az utóbbi egy éves, de minél frissebb tapasztalatok érdekelnek dolgozó és ügyfél szempontjából egyaránt. Nem baj az se ha nem közvetlen a tapasztalat, de igaz legyen amit leírtok mindenképp, ne "ismerősöm haverja úgy hallotta, hogy..."


2020. jún. 25. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
A pénzügyi tanácsadó cégek tájékoztatták az ügyfeleiket a várható gazdasági válságról 1 éve, adtak az ügyfeleiknek válságtanácsokat, illetve a befektetéseik biztosítását? Szerintem egyetlen egyet nem találsz, aki ezt megtette volna az ügyfeleikkel. Nos ennyit érnek a valóságban. Jól hangzó cégek, de nem mindent tudóak, és csak a saját cégérdekeiket és profitjukat nézik, az ügyfeleiket nem.
2020. jún. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Most kaptak 24 milliós bírságot az MNB-től. Kell még bármit mondanom?

2020. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

24 millió az kerekítési hiba egy ilyen cégnek :) De ha a bírságok a mérce, akkor ne rendelj emagról, mert az is megbüntették, ne nézz rtlt tévékettőt, mert őket is bbírságolták már meg és kb reggelig lehetne sorolni.

Mondom ezt úgy, hogy nem vagy ófaubé párti, nem léptem be hozzájuk és soha nem is fogok.

2020. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hazudozásért kapták. Ez egy tanácsadó cégnél elég rossz pont.
2020. jún. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

@ 16:37


Persze értem én hogy mit mondasz, csak ez kicsit ilyen megigazulás élmény, mikor egy ekkora etikátlan féreg szarevő bagázst megbírságolnak végre.

2020. jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, tökéletesen értelek :)

Csak ennek így nincs visszatartó ereje. Mint modntam, ez a tétel kb kerekítés náluk. Egy komolyabb régióvezetőnek több ennél az éves fizuja.

Ha lenne mögötte még 1-2 nulla, akkor lett volna értelme.

2020. jún. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hiszen maga a cég kisebbnek tűnik, mint amekkora a sok réteg meg osztogatás meg EVk miatt.
2020. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!