Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » AZ Aliexpresz.hu mennyire...

AZ Aliexpresz.hu mennyire megbízható oldal?

Figyelt kérdés
Most találtam, hogy van az oldalnak egy magyar megfelelője is, de még sose hallottam róla.

2020. júl. 1. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Onnan ne rendelj semmit. Az ilyen koppintások 99%a átverés. aliexpress.com az igazi. Amúgy ha chrome-ot használsz böngészőnek az ha beállítod magyarra fordítja, igaz kicsit magyartalanul, de ha több az IQd mint egy sültkrumplinak, akkor egész érthető.
2020. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehúzás az az oldal. Szájmaszk (10 db-os) 4430 ft, mikor 150 ft-ért kapsz egy db-ot. Gyógyszertárban 300 ft-ért.


Valószínűleg Kínából rendelik fillérekért a cuccokat és eladják horribilis áron.


Nem ajánlom!

2020. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Semmi bajom az angollal, simán használom a weboldalakat, ebay, aliexpres meg a stb.


Csak van amit máshol nemkapok és gondoltam hátha gyorsabb.


Én inkább ilyen diy dolgokat rendelnék elektronikai téren.

2020. júl. 1. 20:00
 4/4 anonim válasza:
Szerintem se bízz ebben a koppintott oldalban. Még ha meg is kapod a terméket akkor is valószínű hogy leadod a rendelést és ők ugyanúgy megrendelik az eredeti oldalon és eladják neked nagyobb profittal...
2020. júl. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!