Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Duplázz...

Mi a véleményetek a Duplázz Velünk tippadóiról?

Figyelt kérdés
Szeretném az sms tippjeiket megpróbálni, az imgyenes tippjeik elég meggyőzőek, illetve rendszeresem tesznek ki képeket a fizetős szelvényekről is, miután nyertek és rajta van hogy kifizetve. Mennyire hitelesek? Olyan emberek véleménye érdekelne elsősorban akik próbálták már őket, és az olyanok kerüljenek akik azt se tudják miről van szó de mondják, hogy "ez nem így működik, akkor ingyen adna tippet, csalók" stb. Ezeket kérkel csak akkor írd ha tapasztalatod is van velük kapcsolatban.

2020. júl. 1. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Valszeg te leszel a következő, akit lefognak húzni.


Kérdezd meg őket, hogy mióta működik az oldal? Statisztika? Garancia? Referencia?


Ezekből már letudod szűrni, hogy valóban hitelesek e.

2020. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Közben nekem is meglett róluk a veleményem. Az ingyenes tippek nagyon meggyőzőek voltak, elő is fizettem egy sms tippre. Életem legrosszabb döntése volt. Lehúztak mint a szart aztán úgy ment el a tipp, hogy öröm volt nézni. Még a közelébe sem kerültek, nagyon távolról elkerülte az eredmény a tippjüket. Nem értem akkor az ingyenes tippek, hogy jönnek ilyen nagy arányban? Egy undorító utolsó csaló f*szszopó gci brigád. Senki soha egyetlen forintot se fizessen ki ezeknek a csalóknak. Nagyon örülök, hogy csak 2000-et fizettem nekik, és soha többé nem fogok egy forintot sem így belőlem nem profitálnak már, de kérek mindenkit aki ide tévedne mert érdekli ez NE FIZESSETEK NEKIK. Nem is a 2000 forint+10ezres tét miatt b*asz szét az ideg hanem azért mert ezek a nyomorultak profiknak valljál magukat, és első, meg sokadik ránézésre is azt gondolja az ember, hogy tényleg azok, mert nagyon hitelesnek néznek ki, de ahogy előfizet valaki rájön mekkora átverés. Ha én hoznám a törvényeket ezek az emberek mennének először az akasztófára. Ilyet én is tudok csinálni, és teljesen ingyen. A holnapi bundesliga osztályozót a Heidenheim fogja nyerni. Aztán vagy bejön vagy nem, csak kitaláltam valamit és annyi időbe telt, hogy megnéztem milyen meccsek lesznek holnap. Én is profi tippadó vagyok? Utolsó undorító senkik. Soha nem szabad fizetni az ilyeneknek, nem tudnak ezek semmit. 3 góllal nyúltak mellé. Elképesztő lehúzás az egész, egyszerűen egy utolsó senkik, nem tudok többet mondani. Remélem Isten megbünteti az ilyeneket, megérdemelnének valakitől egy akkora krvanagy verést, hogy egy életre elmenjen ettől a kedvük. Undoríto faszs*zopok.🤬🤬🤬
2020. júl. 5. 23:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazam lett, mégsem hallgatott rám.
2020. júl. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Fú de buta vagy kérdező! OK, megnézted az ingyenes tippjeiket. Mennyit? Bejött 1 vagy 2 és akkor már szted mindent tudnak? Miért nem nézted meg a statisztikájukat? Ha nem találod, annak oka van. Lekértél 1 sms tippet. Szted 100%-os megbízhatóságúak? Ha sms-enként egy 10-essel játszol, 70% felett kell lennie a találati aránynak, hogy az sms díjával együtt profitra tegyél szert... De ebben az esetben is csak átlag 7-szer nyertes a tipp 10-ből. Még sorolhatnám, hogy hol szúrtad el, ha szeretnéd, megosztom veled, és adok ingyen tanácsot, hogy mit csinálj másként. (Nem vagyok sportfogadó, nincs közöm az oldalukhoz és én is szkeptikus vagyok az ilyen oldalakkal szemben.)
2020. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tartottad be a bankroll management-et, ott hibáztál.Tuti tipp nincs, a profi tippsterek is 60-65% hozammal dolgoznak.Aki ennél többet ajánl az hazudik.
2020. júl. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok! Akiket esetleg érdekel a DUPLÁZZ Velünk-ről a véleményem! Azok ezen a linken elolvashatják azt amit én róluk gondolok. https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..

További szép napot mindnekinek!

2020. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem nem volt dolgom velük ,tippmixelek ugyan de sajat fejem utan megyek. Amugy az oline felügyeletet szépen fel lehetne hivni hogy nézzenek utanuk. Ugyanis az oldalukon semmi adat nincs, nem latod a domainjukat se ,és nincs impresszumjuk se az oldalon.Szerintem feketén csinalja
2020. aug. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!