Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csernok Miklósnál hogy zajlik...

Csernok Miklósnál hogy zajlik a pénzügyi tanácsadás? Megéri tőle tanácsot kérni?

Figyelt kérdés
Nagyon szimpatikus a kiszámoló blog, azonban 40 ezer forintos tanácsadás kapcsán szeretnék biztosra menni, hogy megéri.

2020. júl. 28. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Ne azt várd, hogy 100%-os meggazdagodási tippet kapsz!


Viszont megmutatja,chogyan kell gondolkoznod, hogyan kell kilépnex a komfortzónádból, hogy később sikeres lehess. Szerintem a blogjából is lejön, hogy kb mire számíthatsz.

2020. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

"Viszont megmutatja,chogyan kell gondolkoznod, hogyan kell kilépnex a komfortzónádból"


Hát én attól mikor hallgattam iszonyatos szekunder szégyenérzetem volt, hogy ilyen kicsinyes baromságokat vezetett fel, hogy spórolj a napi pár száz forintos péksüteményen meg kávén.

2020. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

En az elmult 10 evben ketszer voltam nala, abszolut megeri.

Es ahogy a 2. is irja, ne olyan tanacsokat varj, hogy “igy leszel milliardos ket het alatt”. (Ilyen tanacsadas eppenseggel letezik, csak eppen nyilvanvaro atveres. :) )


Viszont szemelyre szabott (ehhez szepen viszont szedd ossze elore az osszes beveteledet, kiadasodat, vagyonodat, hiteledet.) tanacsadast, hogy a te helyzetedben hogy tudnal tobbet felrerakni es/vagy jobban befektetni azt, amit mar felreraktal.

2020. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

#2: lehet, hogy neked kicsinyes baromság, de az emberek kb. háromnegyede még ezt sem fogja fel!

"sok kicsi sokra megy" - spórolás terén is IGAZ!

2020. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%

@17:47


Jó, de az ilyen szintű fillérb*szást hova lehet még fokozni?

Vagy Csernok Miklós szerint a pénzügyi tudatosságnak az az alfája, hogy a híd alá költözöl kukából meg koldulásból oldod meg az étkezésed, és így a kereseted 100%-át félre tudod rakni?

2020. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

5: sarkítasz, és ezzel csúsztatsz!


A takarékosság egy mentalitás, nem pedig fillérb.szás.


Aki nem tud különbséget tenni a kettő között, az inkább maradjon csendben. :-D

2020. júl. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem meggazdagodási tippeket várnék, csupán az én pénzügyi helyzetemhez milyen pénzügyi termékeket ajánl.
2020. júl. 28. 19:26
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

5.: Ha maskepp nem tudsz felretenni semmit, akkor igenis, k*rvara ne parszaz forintos peksutemenyt vegyel, amikor ugyanazt otthon 100 forintbol kihozod.


De amugy vegletekig demagog vagy ezzel a peldaval.

Kiszamolo is azt mondja, hogy koltsel nyugodtan barmire, HA tellik, megvan a vesztartalek es a kesobbi terveidre (ez ugye embertol fugg, hogy mi: auto, lakas, gyerek, nyugdij, nyaralas, stb.) felretett penzed is.

2020. júl. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8: pontosan így van!


Nekem is van fiatal kolléganőm, aki hó végén mindig siránkozik... Közben meg hó elején v. közepén simán többször kávézik a Starbucks-ban, mert az trendi, meg neki "jár".....


Pedig a fizetéséhez képest igencsak luxus.

De a kutya se törődne vele, járjon ahová akar... Csak minden hónap 20. után hallgatni a gyötrődését, hogy "semmire se telik neki" - hát ez egy kicsit uncsi...

2020. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!