Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Adtatok már kölcsön barátnődne...

Adtatok már kölcsön barátnődnek/barátodnak (szerelmed) pénzt?

Figyelt kérdés
Romlott meg kapcsolatod emiatt?
2020. aug. 7. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt rá szükség sosem.
2020. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Én mindig amíg lehetőségem volt, sőt volt olyan, hogy felvettem az illetőt ősrégen, mikor nem volt munkája, és kapott látszat munkát, és fizettem neki fizut, hogy ne érezze kellemetlenül magát, mikor tudtam, hogy nem volt egy fillérje se. Amikor nekem lett volna szükség, akkor "jaj éppen nem jókor szóltál, most pont nem tudok segíteni:D és utána rongyos pár százezerért elárult. Ős régen volt. Kidobtam az illetőt, mikor meglépte azt amire vártam, hogy mit fog tenni, mert addigra már tudtam mit művelt a hátteremben.
2020. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

2+ Ez egy gyerekkori "barátnő" volt. Azóta szűröm a baráti körömet, és jobbak jöttek helyette. Nem kicsit.


Sokan voltak akiknek adtam, van akinek elfogadtam ha visszafizette, van akinek nem kellett visszafizetni ha láttam a hajlandóságot..

2020. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!