Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Át lettem verve, szándékosan?...

Át lettem verve, szándékosan? Tehetek valamit? Mielőtt meg köveztek, nem gondoltam volna, hogy egy ember lehet ennyire alattomos .

Figyelt kérdés

Az egész 2018-ban kezdődött . Külföldön élek, megismertem akkor egy ügyintézőt .

Majd meg abban az évben megismertem a ügyintézőm lányát .

Össze jöttünk, el voltunk . Majd egy időnek rá, megismertem az ügyintézőm munkatársát aki egyben a szeretője is volt. ( a nő elvált de a férj házas ember jelenleg is..) . Anno amíg egyedül éltem, dolgoztam nagyon sokat félre tudtam tenni viszonylag rövid idő alatt . ( 1 év alatt kb 5 millió Ft-ot átszámítva ...) Ezt megtudta valahogyan a “szerető”. Lényegében ajánlott nekem egy befektetést . (mint utólag kiderült az ügyintéző egész családja, ismerőseinek is úgyszintén ) Aminek az lett volna az értelme hogy megduplázom a pénzem, 1 év alatt.

Belementem, odaadtam szinte az összes pénzemet, annyi eszem volt szerencsére, hogy írtunk egy szerződést amiben benne áll, hogy én P.R. 5 millió Ft összegű készpénzt adtam át T.E.-nek és ő garantálja hogy ezt az 5 millió Ft összegű készpénzt legkésőbb xy dátumig vissza fizeti . Már az elején kételkedtem, de úgy voltam vele, csak nem ver át ennyire csúnyán úgymond a leendő beli após jelölt . Tévedtem .

Átvert és meg velem együtt nagyon sok embert, akik már viszont sohasem láthassák a pénzüket mivel Ők papírt sem írattak vele. (igaz ők fele ennyit sem “fektettek “ bele.. szerencséjükre)

A papíron kettő tanú van, az egyik a barátnőm édesanyja a másik az akkori munkatársam. ( szemtanú + a barátnőm (volt) ...

Az említett “jo lélekkel “ bíró csaló, a rendőrségen dolgozik ( magasabb szinten mint egy sima rendőr alkalmazott ) így feljelenteni nem merem, vagyis nemtudom mennyi értelme lenne . Megfenyegetett és “ tudatomra adta”, hogy nem bírok semmit ellene.

Így belementem hogy részletben kifizeti (kamatmentesen) . Az első kettő hónapot ki is fizette, de azóta baszik ra amióta a barátnőmmel szakítottunk, nem fizet semmit .

Tehetek szerintetek ez ellen valamit, érdemes ügyvédhez fordulni !? Sajnos azt sem tudom merre tudnék meg indulni .



2020. ápr. 9. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Rendőrség. Ha rendesen le van papírozva, akkor elég egyértelmű a dolog.
2020. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Két ügy polgári közjegyzős amire neki mint adósnak FHMet küldesz , büntető a másik csalás stb .
2020. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Viszont az említett csaló napi szinten bíróságon és rendőrségen tevékenykedik a munkájából kifolyólag . Ezért is mert megfenyegetni, s lazán közölte, nem fogok tudni/bírni semmit tenni Ő ellene.

Tartok attól, hogy amilyen korrupt a rendőrség / bíróság, így le védik mivel saját emberük ..

2020. ápr. 9. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Média. Az segíthet a korrupciós ügyekre rávilágítani.
2020. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy a rendőrségen dolgozik még nem tud egy hivatalos procedúrát befolyásolni, hacsak nem valami nagyon magas szintű valakiről van szó, de akkor is lehet elfogultság miatt máshol feljelenteni.

Egy feljelentés papírmunkával jár, mindennek nyoma van, nem tud csak úgy leállítani egy feljelentést, annak komoly következménye lenne rá nézve ha Mo-tól nyugatra vagy.

Azért fenyeget, mert így akarja megakadályozni, hogy feljelentsd.

Rendőrség, feljelentés. Ez az egyetlen út.

2020. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy taktika,fenyeget hogy ne jelentsd fel
2020. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Beszéltem eddig egy kezdő ügyvéddel, aki azt állítja van esélye a fent említett csalónak pert nyerni.

Mivel az eredeti szerződés / megegyezés nem közjegyző által hitelesített és továbbiakban azóta írtunk egy újabb papírt ami tartalmazza, hogy részletekben fizeti vissza ( viszont az adatoknál nem tartalmazza az én születési dátumom- igazolvány számom, csak az övét és a tanúk adatait, nekem csak a nevem szerepel /idő l helység ...( a régi szerződést kitépte a kezemből és szetszagadta, de szerencsére előtte volt rejtett fénymásolatom erről )

Mindezek mellett magyar nyelven íródott az egész, S itt koztudott, hogy a magyar nem hivatalos-( Németország) nyelv.

2020. ápr. 10. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!