Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van nagyapámnak egy igen régi...

Van nagyapámnak egy igen régi Longines karórája, érdekelne hogy hol, vagy hogyan tudok meggyőződni az eredetiségéről, és az értékéről? A googlen kerestem, de nem találtam hasonló modellt sehol.

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen modell?


Ha régi tuti értékes.


Nekem egy Bulova volt régen, de nem tudtam mi az és elajándékoztam... :-(

2010. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Longines az baromi jó árban van. Épp most vettem apukámnak órát, voltam pár üzletben, hát a Longines az aranyárban van :)

Könnyebb szerintem, ha órás-ékszerészhez mész (vagy szimpla óráshoz), és megnézeted. Vagy ha van rajta egyéb felségjelzés (a típusa, a modell neve), akkor a vaterán vagy e-bay-en, esetleg a Longines honlapján utána tudsz nézni.

2010. aug. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találok rajta semmi konkrétabb jelzést csak hogy longines, meg a logóját. Néztem már a hivatalos márkaoldalán, és több oldalon ahol sok tipus fenntvan, de nem láttam sehol sem ilyet.
2010. aug. 4. 16:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Vazze, mért van az, hogy a mai emberek úgy általában egy konzervdobozt nem tudnak kinyitni, ha nem mesélik el nekik, hogy hogyan kell? :(


Itt van a hivatalos honlapjuk:


[link]


Ott van az a national distributers alatt, hogy


KZM KFT.

Kiraly utca 52

1061 BUDAPEST

Phone : +36 1 413 38 60


Be kell hozzájuk menni. De ha nem hozzájuk, akkor valamelyikbe a többi nagyvárosban levő képviseleteik közül. Meg kell kérdezni, hogy ez milyen óra. Megmondják. Örülés...

2010. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:-)
2010. aug. 4. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!