Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek változtatna a...

Szerintetek változtatna a politikusok (és gazdagok) hozzáállásán a hétköznapi emberekhez ha látnák, hogy próbálnak az emberek napról napra élni szegénységben?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 23:14
 1/5 anonim válasza:
Szerintem igen. Szűkösebb időben jön rá az ember, hogy mennyi felesleges dolgot vesz és tesz meg. Pl.: felesleges heti háromszor moziba járni, nem kell feltétlenül Furla táska stb.
2010. aug. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mér' szerinted most nem látják, hogy az ország 80 %-a napról napra él?...
2010. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen hozzáálláson? És az miért lenne jobb bárkinek is?
2010. aug. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért mert talán észre vennék, hogy szerencsétlen emberektől nem kell elvenni annyi pénzt hogy még kenyérre is alig maradjon(ők meg közben villákat építenek), ne csak a lopással törődjenek hanem tényleg azt csinálják, amiért oda kerültek. Ne építsenek az én adómból új villát, meg szerintem a tiétekből sem, inkább értelmes dolgokra fordítsák, persze a fizetésüket kapják meg. Gazdaságot lendítsék inkább fel, teremtsenek új munkahelyeket, szerezzék vissza a magyar mezőgazdaság jó hírét, persze az tény hogy ez nem egy-két hét alatt megy végbe.
2010. aug. 5. 10:46
 5/5 anonim válasza:
Nem látni kellene, hanem próbálnák ki ők is, tudod, "saját élmény". Akkor nagyon meglepődnének, ha mondjuk havi 70 ezerből kellene élni.
2011. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!