Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki a maszkot.h...

Rendelt már valaki a maszkot.hu weboldalról?

Figyelt kérdés
2 hete rendeltem egy maszkot az oldalukról ami azóta sem érkezett meg. Sajnos már rendeléskor kifizettem. Hiába írtam már több e-mailt, nagyon sokszor hívtam a telefonszámukat is, egyszerűen nem válaszolnak semmire.

2020. szept. 1. 10:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
Igen, elég valószínű, hogy rendelt már valaki.
2020. szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Hűha. Arra lettem volna kíváncsi hogy meg is érkezett-e amit rendelt. Sajnos nem jött össze a poénkodás :/ Talán majd legközelebb :(
2020. szept. 1. 10:59
 3/25 anonim ***** válasza:
39%
De összejött neki, nekem pl. tetszett.
2020. szept. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem inkább hívd fel őket vagy írj egy emailt nekeik, hogy nem érkezett meg a rendelésed. Lehet, hogy valami logisztikai hiba léphetett fel, ugye a járványhelyzet miatt gondolom pörög a bolt és hiba csúszhatott a rendszerbe
2020. szept. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Tegnap már hívtam őket 16x (szó szerint) és egyszer sem vették fel. Írtam nekik már 3 e-mailt is az elmúlt 1 hétben és egyikre sem válaszoltak. Nekem innentől kezdve kicsit átverésnek tűnik az egész.
2020. szept. 1. 11:09
 6/25 anonim válasza:
100%
Ugyanezt a kérdést írtam ki az előbb. Telefont nem veszik fel, emailekre (két címre is írtam) nem válaszolnak. Ha két héten belül van a rendelésed akkor írásban jelezd szerintem az elállási igényt és akkor kötelesek visszafizetni a termékek árát és a szállítási költséget. Én legalábbis ezt fogom tenni.
2020. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nekem írtak azóta egy e-mailt, hogy ezen a héten meg fog érkezni, sűrű elnézés közepette azt írták, hogy nem dolgoztak egy ideig és nem érik utol magukat. De úgy tűnik, hogy valóban meg is fog mert már a csomagküldő is írt.
2020. szept. 9. 19:59
 8/25 A kérdező kommentje:
Megérkezett végül a maszk így majdnem 1 hónappal a rendelés után.
2020. szept. 11. 10:40
 9/25 anonim válasza:
Már több mint két hete rendeltem tőlük és én még mindig nem kaptam meg a csomagot. Sokadik emailre sem válaszolnak és a telefont sem veszik fel. Az külön bosszantó, hogy a megrendelésnél az arcmaszkoknál szerepelt, hogy "raktáron", valamint, hogy 2-3 munkanap alatt kiküldik.
2020. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ugyanez volt. Sok idő múlva ugyan de végül megérkezett.
2020. szept. 16. 12:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!