Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki a maszkot.h...

Rendelt már valaki a maszkot.hu weboldalról?

Figyelt kérdés
2 hete rendeltem egy maszkot az oldalukról ami azóta sem érkezett meg. Sajnos már rendeléskor kifizettem. Hiába írtam már több e-mailt, nagyon sokszor hívtam a telefonszámukat is, egyszerűen nem válaszolnak semmire.

2020. szept. 1. 10:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Jó mondod, soha nem fognak kikopni a piacról a simlis szereplők...
2020. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
100%

"Your message to <info@maszkot.hu> was automatically rejected:

Quota exceeded (mailbox for user is full)"


A sok "elégedett" ügyfél miatt már be is dugult a postaládájuk.

2020. szept. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Kutya27 válasza:
100%

Mi is végcsináltuk a rendelést, a várakozást, ma pedig megtettük a következő lépéseket:

- Ügyfélkapus bejelentés a Fogyasztóvédelemnél.

- Ügyfélkapus feljelentés a Rendőrségnél... (Egy apró poén: a feljelentési nyomtatványt nem tudod addig elküldeni, amíg ki nem töltöd azt a rovatot, hogy hol vertek át, de oda utca- házszámot kell írni, azt a fogalmat, hogy "a neten", nem ismerik.)

- Chargeback elindítása a kártyakibocsátó banknál.

- A jónevű partnercégek értesítése, hogy belefutottak egy csalóba, őket is diszkreditálhatja, ha a vevők azt hiszik, hogy a barionos fizetés, a szamlazz.hu-s számla, a GLS-es szállítás megbízható boltot takar.

- A cég ügyvezetőjének és tulajdonosának beazonosítása inclusive lakcím, Facebook-profil.

Mindettől kicsit csillapodott a bosszúságom.

2020. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

A chargeback kezdeményezését ajánlanám mindenki figyelmébe, mert úgy tapasztaltam, hogy ezt még a rutinosabb nethasználók sem ismerik. A lényeg az, hogy ha bankkártyával fizettél és elálltál (14 napon belül) a megrendeléstől és nem utalták vissza a pénzed. Vagy visszaküldted nekik a csomagot és ettől függetlenül nem kaptad vissza a pénzed, akkor a számlavezető bankodnál kezdeményezheted a charebacket.


Semmi költsége nincs. Abban van csak eltérés, hogy egyes bankoknál ez megtehető a netbankon, másoknál a bankfiókban kell kitölteni egy nyomtatványt. A kártyás fizetéstől számítva 120 napod van erre és 15 napon belül visszakapod a pénzed.


Azért is érdemes ezt megtenni, hogy mások ne járjanak úgy, mint ti, ugyanis, ha sokan kezdeményezik a chargebacket, akkor meg fogják tőlük vonni a netes fizetési lehetőséget.

2020. okt. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Csak, hogy pozitív példával is éljek!

45 nappal a megrendelésem után a mai napon hiánytalanul kézhez kaptam az előre kifizetett MASZKOT.HU weboldalról rendelt maszkjaimat. Sajnos a sok sikertelen telefonálás és e-mail írások után kétségbeesésemben a Fogyasztóvédelemhez fordultam. Más felületeken olvastam, hogy vannak akik később kapják meg a maszkokat. Az is lehet, hogy csak túlvállalta a cég magát. Ezt már sohasem tudom meg, de a lényeg, hogy megkaptam a maszkokat. Remélem hozzátok is mielőbb megérkezik!

2020. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!