Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki a maszkot.h...

Rendelt már valaki a maszkot.hu weboldalról?

Figyelt kérdés
2 hete rendeltem egy maszkot az oldalukról ami azóta sem érkezett meg. Sajnos már rendeléskor kifizettem. Hiába írtam már több e-mailt, nagyon sokszor hívtam a telefonszámukat is, egyszerűen nem válaszolnak semmire.

2020. szept. 1. 10:47
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%
Nekem is 2 hét késéssel, de megjöttek a maszkok. Igaz, hogy nem az amit kértem, hanem az olcsóbb és az is használhatatlan, de legalább a színt eltalálták.
2020. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
Időközben nekem is megjött a rendelés, laza 3 hét csúszással. Viszont nem azt küldték, amit rendeltem. Az egyik maszknál még a szín sem stimmel.
2020. szept. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
100%

Gondolom arra játszanak, hogy a többség nem akar a visszaküldéssel bajlódni, de velem emberükre akadtak, mert megy vissza nekik a csomag a büdös(!), maszknak csúfolt rongyaikkal együtt. Kíváncsi leszek, hogy a pénz visszautalásával is kell-e velük huzakodni.


Amikor úgy volt, hogy nem küldik a csomagot, akkor rendeltem egy nagy webáruházból (A*** Y***) is maszkot. Érdekes módon ők el tudták küldeni egy héten belül Németországból, ráadásul azt küldték, amit rendeltem és úgy néz ki a maszk, mint a fotókon.


Azért szomorú ez az egész, mert elsőre is a nagy webáruháztól akartam rendelni, de úgy voltam vele, hogy támogassuk a helyi vállalkozókat. Jól ráfaragtam erre. :(

2020. szept. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

De rá van írva, gondolom, hogy bontott maszkot higiéniai okok miatt nem vesznek vissza, így a pénzt sem fogod viszontlátni.

Valószínűleg erre ment ki az egész webshop dolog.

Vettek sok gagyi maszkot olcsón, meghirdették drágán. Ezren megrendelték sokezer forintért, persze nem utánvéttel, hanem előre fizettek bankkártyával, vagy utalással.

Sok pénzt összeszedtek vele gyorsan, majd kattan a kezükön a bilincs, ha felmerül a gyanú, vagy rájuk bizonyítják, hogy szándékosan simliztek.

2020. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Igen én is inkább kifizettem kártyával, mert 790 Ft-ot akartak volna elkérni csak azért mert utánvéttel kérem :D természetesen ezt a kiszállítási díjon felül. Vicckategória az egész. A maszk még csak köszönőviszonyban sincs azzal amit a weboldalon lehet látni. Mióta megérkezett nem is volt rajtam, valószínűleg nem is lesz.
2020. szept. 24. 22:05
 16/25 anonim ***** válasza:

Valószínűleg erre ment ki az egész biznisz, kiküldik az olcsón vett gagyit, 1-2 ezer Ft miatt úgysem reklamál senki, elvégre visszaküldeni futárral drágább, mint a rendelés maga.

A postaköltséget pedig egyik webshopnak sem kötelező visszautalnia, csak a termék árát.

Azt pedig nem fogja, mivel mindenki felbontja a maszkot, hiszen megnézni, innentől viszont bukta, mert ezért nem veszik vissza.

Ki van ez találva, tuti biznisz.

2020. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
A legnagyobb vicc az volt az egészben, hogy a 2-3 napos ígért kiszállítás az 1hónap lett valahogyan
2020. szept. 25. 09:20
 18/25 anonim ***** válasza:
Igen, és semmi következménye nincs az eladóra nézve...
2020. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
én a virusmaszk.hu oldalról rendeltem 50 db sima maszkot, egy nap alatt kiszállították, meg is lepődtem.
2020. szept. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
100%

Annyival egészíteném csak ki a fentieket, hogy a maszkot.hu-nak simán vissza lehet küldeni a maszkot, ugyanis a textilmaszkjaikat nem egyenként becsomagolva küldik, hanem simán berakják egy borítékba. De ha lenne valami csomagolás, az se lenne gond, mert ezek nem steril termékek.


A tértivevényes visszaküldés (így tudom igazolni, hogy átvették) egyébként 1000 forint körüli összeg. És igen, ezt nem kapod vissza. Ettől függetlenül mindenkit, aki elégedetlen arra bíztatok, hogy küldje vissza és kérje vissza a vételárat. Ha mindenki legyint egyet, hogy ennyi pénzért nem vacakol, akkor soha nem fognak kikopni a piacról a simlis szereplők.

2020. szept. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!