Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Dolgozott valaki mlm cégnél?

Dolgozott valaki mlm cégnél?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata itt?


Amikor a cég termékeit árusítod a saját magad által keresett embereknek vagy a cég által adott listáról.


Megéri a belefektetett időt, energiát és pénzt? Jön belőle jól a bevétel?



2020. okt. 2. 15:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
44%
Mivek csak tukmalasban tud gondolkozni ehhez kapcsolodik hogy csak szar termekeket tud elkepzelni. Amint kilépne ebbol a gondolatmenetbol s olyan termekekre is tudna gondolni amik sajat magukat adják el, el tudna engedni a szar termek mitoszat is. De addig nem. Addig neki minden termek szar lesz ami mlmben kaohati, fuggetlenul annak a minőségétől.
2020. okt. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
74%
Kaohati=kapható
2020. okt. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
63%

"A világ legszegényebb országaiban is vannak eredményes hálózatépítők. Holott azaz ország gazdaságilag a béka segge alatt van. És nem beszéltünk a háborús övezetekről."


Szerintem indítványozzátok hogy az MLM modell kapjon Nobel-békedíjat. XD

Háborús övezeteken hogyne, ahol még a legalapvetőbb ellátások is akadoznak, az MLM még ott is hasít. Esetleg ennél nagyobb hazugságot tudtok még kitalálni mlm kamugépek? :D

2020. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
71%
Ezt így elképzelem, ahogy a lebombázott Szíriában csadorban átmegy az egyik nő a szomszédasszonyához, akinek félig le van bombázva a háza, hogy csatlakozzon ő is aloeval házalni XD Tényleg teljesen életszerű XD
2020. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
50%

Ti olyan fogyatékosok vagytok.

Akár Szíriában is, bár oda embargó van vezetve szóval ott jelenleg igencsak komplikált lenne raktárhelységet építeni.

De minden lehetséges, a kérdés, a hogyan. A hálózatépítés ahol emberek vannak működik.

Mert a hálózatépítés, az Emberi kapcsolatokra épül.

Viszont én speciel a 95 ös Szerb polgárháborúra gondoltam, illetve a közelmúltban zajlott Ukrajnai incidensre.

Tudod láttam már kerekesszékest akinek nincs lába. Sikeres hálózatépítő.

Vakot és süketet is.

Nyíregyházán a Wesen látni effélét is. A jegyár 30 ezer ft. Jah, bocs. Ez nektek sokba kerül.

Mert Ti igazi MLM szakik vagytok.

2020. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
29%

"Háborús övezeteken hogyne, ahol még a legalapvetőbb ellátások is akadoznak, az MLM még ott is hasít."

Magára az MLM re jellemzo az akadozas mert robbanasszeruen no s az ellatorendszer ezt nem mindig tudja kovetni. Ehhez meg haboru se kell...

2020. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
45%

"Háborús övezeteken hogyne, ahol még a legalapvetőbb ellátások is akadoznak, az MLM még ott is hasít. Esetleg ennél nagyobb hazugságot tudtok még kitalálni mlm kamugépek? :D"


Koztudott hogy haboruban nagyobb keletje van a kozmetikumnak mint az elelmiszereknek. (MLM-tol fuggetlenul) Ahelyett hogy hazugnak nevezel minket emeld fel a segged s nezz utana magad

2020. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
66%
Az elmúlt két oldal kommentjeit olvasva egy biztos: a vélemény olyan, mint a segglyuk - mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra.
2020. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 A kérdező kommentje:
Én a tapasztalatokra vagyok kíváncsi, olyantól aki tényleg dolgozott mlm cégnél és sok pénzt szerzett belőle.
2020. okt. 13. 21:54
 40/77 anonim ***** válasza:
42%

Drága kérdező. Nagyon jó, hogy még ezek után is érdeklődnél. Viszont ez a felület teljesen alkalmatlan arra, hogy érdemi információhoz juss.

Teljesen alkalmatlan ez a felület arra, hogy egy hálózatépítő meg tudja neked mutatni azt, hogy milyen tapasztalatok vannak e tevékenységben és miként lehet sok pénzt keresni.

A személlyes tapasztalatom az, hogy egy kihívásokkal teli vállalkozás, és nem a máról holnapra meggazdagodás.

Hanem ez egy lehetőség arra, hogy olyan körülményeket teremts meg önmagadnak, családodnak, hogy ne kelljen a vállalkozásodban a nap 24 órájában tevékenykedni, illetve ha alkalmazott vagy, akkor ne kelljen napi 8-12-16 órákat melózni.

Természetesen sokan mondanak nemet majd, vannak ilyen full szkeptikusak, mint akiket itt látsz.

Én speciel nem keresek sokat a multi levelből, de tudok én neked olyat mutatni aki igen.


Ha érdekel a mikéntje írj egy privát üzenetet.


A kérdésed szerintem nem megfelelően van megfogalmazva, ugyanis a hálózatépítők mind független partnerei a cégnek. Tehát nem alkalmazottak a hálózatépítők, hanem Vállalkozók!

2020. okt. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!