Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Dolgozott valaki mlm cégnél?

Dolgozott valaki mlm cégnél?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata itt?


Amikor a cég termékeit árusítod a saját magad által keresett embereknek vagy a cég által adott listáról.


Megéri a belefektetett időt, energiát és pénzt? Jön belőle jól a bevétel?



2020. okt. 2. 15:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
33%
Miből gondolod, hogy valami attól jobb, hogy olcsóbb?
2021. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
78%

Ha ugyan arról a termékről és helyettesítőjéről van szó pl. répapór, C-vitamin, alga, víz, banán, fehérjepór, mindenféle gyümölcslé, csokik, tápkiegek, mosó és mosogatószerek, stb. tehát a gyengébbek kedvéért nemcsak azonos, de beltartalmában összetételében is közel 100%-os azonosságot mutat, de árban 1/10-ed 1/100-ad annyiba kerül mint az MLM-es, akkor az MLM-re illik a "drága szar jelző" :)


"Miből gondolod, hogy valami attól jobb, hogy olcsóbb?"---Már páran leírtuk, hogy miért, de """kedves MLM-es""" te továbbra is kerülöd a kérdést :

"Kedves MLM-es tudnál olyan terméket írni, amelyek jobbak és olcsóbbak a normál kereskedelmi forgalomban levő termékeknél???"

2021. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
31%

Még mindig fordítva ülsz a lovon. Miért kellene olcsóbbnak lennie annak, ami jobb???


Miért nem olcsóbb a Lamborghini a Suzukinál???

2021. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
80%

Tipikus MLM-es almát a citrommal hasonlítja össze, az alma jobb mert édesebb :)


Lamborghinit a Maseratival, Ferrarival,Aston Martinnal, Bentley-vel, Audi R8-al kéne összevetni árban, sebességben, ár-értékben, míg a Suzuki helyettesítő termékei a Skoda, Toyota, Ford, Volvo autói.


Almát az almával elvben hiszek, a citrom VS almát pedig meghagyom az MLM-eseknek, a kérdés továbbra is adott:

"Kedves MLM-es tudnál olyan terméket írni, amelyek jobbak és olcsóbbak a normál kereskedelmi forgalomban levő termékeknél???"

2021. ápr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
78%

Hoztam egy kávét, legyen akkor egy autós példa, ha már annyira imádod a Lamborghinit :)


Miért jobb az autókereskedésben megvehető Lamborghininél az MLM-ben 10X-er annyiért árult mindenben azonos Lamborghini???

2021. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
33%

“Almát az almával elvben hiszek...”


Tényleg?


Akkor miért várod el, hogy a sekai-ichi vagy akár csak a pink lady olcsóbb legyen, mint az idared?

2021. ápr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
80%
Huh az MLM már almatermesztésbe is belekakkantott :)
2021. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:
78%

Még mindig nem válaszoltál, a terelést már unjuk:


Kedves MLM-es tudnál olyan terméket írni, amelyek jobbak és, VAGY olcsóbbak a normál kereskedelmi forgalomban levő AZONOS termékeknél?

2021. ápr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
31%

A hagyományos kereskedelemben és az MLM- ben kapható termékek NEM AZONOSAK.


A hagyományos kereskedelem és az MLM közös halmazában egyetlen termékcsalád található, mégpedig a gyenge minősége ellenére túlárazott avon. Mondjuk, ott az MLM is elég gyenge minőségű. A cég a saját forgalmazóit lehetetleníti el, amikor boltot (enged) nyit(ni) ugyanazon termékekkel.


Egyetlen más MLM-cég termékeit én még boltban nem láttam. Nem véletlenül. A boltban ugyanis nem kapná meg a mellé járó szolgáltatást.

2021. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:
78%

Még mindig várom a választ: "Kedves MLM-es tudnál olyan terméket írni, amelyek jobbak és, VAGY olcsóbbak a normál kereskedelmi forgalomban levő AZONOS termékeknél?"


"A hagyományos kereskedelemben és az MLM- ben kapható termékek NEM AZONOSAK."---érdekes az én példáim ezek szerint nem azonos termékekre vonatkoztak...

Miben különbözik az MLM-es C-vitamin (500mg-os 120db tabletta 24 000Ft) a gyógyszertári C-vitamintól (1000mg-os 500db 6010Ft)? Nem ugyan az a hatóanyaga??? ohh értem a boltiban töredék áron 2X-er annyi van, akkor elnézést kérek én hibáztam :)


Mik azok a termékek, amit a buta boltok nem árulnak, de az okos MLM-esek igen? Lennél olyan gavallér és írnál néhány példát?

2021. ápr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!