Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hbo go dijtartozas.Nem vonja...

Hbo go dijtartozas.Nem vonja le egyszerűen az összeget. De már két hónapja,minuszba nincs a kártyám,csak a szolgáltatás van felfüggesztve.Szval?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy ilyenkor két honapnyi dijat von le vagy 1890 et kell befizetnem amint ujra aktiválom a fiókot,mármint értitek ha fél év múlva akkor is 1890 es ujra lehet nézni,vagy akkor mar 6 honapnyi díj.És a legjobb az egészben h megszüntetni se tudom,de valamiért az összeget nem vonja le,lehet azis h hibás adatokat adtam meg,de akkor meg hogy a faszba fogadta el,na aki érti h mire akarok kilyukadni az megnyugtathatna,hogy adosagba nem fofok kerulni,csak a szolgaltatast nemfoglm tudni hasznalni?

2020. okt. 10. 21:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és még az,hogy aztirta emailben hogyha 20 napon belul nem fizetek megszunik,es mult honapba se vonta le az osszeget de husz nap eltelt es megse szunt meg ,szval kettsegbe vsagyok esve,bocsi a helyesirasi hibak es osszeszedetlen fogalmazas miatt de ideges vagyok kisse
2020. okt. 10. 21:10
 2/5 kicsibarany ***** válasza:
Ügyfélszolgálatra írtál már?
2020. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Írtam,nem válaszoltak,felhívom őket azon gondolkozok.
2020. okt. 11. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindig elore vonja le a dijat. Igy ha 6honap mulva újra akarnad nezni csak az ahavit vonja le.


Epp ezert nincs tartozas se. Ha nem fizetsz, akkor nem is aktiváljak a szolgaltatast.

2020. okt. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma llevontak a dijat!Lehet az utalas miatt nemtudtak,demindegy mar aza lenyeg joo.Koszonom a valaszokat! :,)
2020. okt. 12. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!