Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Nagual kérdése:

Milyen tapasztalataitok vannak a www.drmartenshushop.com oldallal? Látszólag jelenleg is működik, de én 2020.10.09-én vásárolt bakancsom mai napig nem jött meg és nem elérhetők semmilyen formában.

Figyelt kérdés

#drmartenshushop
2020. nov. 2. 12:03
 1/5 anonim válasza:
Az egy kamu oldal. Nem fog megérkezni a bakancs.
2020. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben jártam, csak én 2021. 1. 18.-án rendeltem, még 2 napjuk van hogy teljesítsék, több üzenetet is küldtem nekik, de választ nem kaptam, és az oldalon még telefonszámuk sincsen, amivel utólag tudatosultam sajnos. Ha van a rendelésről, bizonylat, és minden egyéb más információ, amivel igazolni tudod hogy csalás áldozata lettél, akkor elméletileg a bankon keresztül vissza lehet szerezni a pénzt.
2021. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én 2021.01.04-én rendeltem, és utána tudatosult bennem hogy lehet csaló oldal, miután felnéztem ide. Elmentünk a bankba, visszatérítést kértünk, ma pedig jött egy cipellő, a méret stimmel, de az időből kifutottak, nem kaptam semmi értesítés, email megerősítést sem, és a cipő sem az amit rendeltem. Fogalmam sincs mi történik.
2021. febr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én most szembesültem vele, hogy ezt benéztem és 30 rugóm bánja :/ Január 25-én rendeltem és fizettem ki. Tegnap rájuk írtam, ma már be sem tudtam lépni... Most nézek utána, hogy mi kell a banknak, hogy visszatérítést kérhessek
2021. febr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Aki károsult kérem lépjen velem kapcsolatba!
jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!