Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Alábbiak közül melyikkel...

Alábbiak közül melyikkel lehet legtöbb pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Egész egyszerűen unom már hogy semmire nincs pénzem. A youtube csak annyit fizet amennyi a sarcokra elég (TB meg többi marhaság), a tippmix az csak elviszi a pénzt, mással meg semmit nem keresek (ilyen kérdőív kitöltögetés meg hasonlók nevetséges összegeket fizetnek nevetségesen ritkán). Eszembe jutott pár lehetséges dolog, de nem tudom ezekkel mennyire lehetne jól keresni. Havi 30-40 ezer már bőven jó lenne, azért ez talán még nem akkora elrugaszkodott kívánság. Az alábbiak közül melyik az amivel lehetne REÁLISAN keresni annyit amiből már nekem is marad valamennyi?

2020. nov. 10. 20:31
A kérdező szavazást indított:
régi cuccok (pl. Lego, akciófigurák, újságok stb.) eladása
gyógyszerkísérletre jelentkezés
spermadonornak jelentkezés
adománygyűjtés indítása valami ürüggyel
angol nyelvtudás kamatoztatása (na de hogyan?)
youtube felpörgetése (na de szintén hogyan?)
más (nekem ennyi jutott eszembe)
törődjek bele a szegénységbe
17 szavazat
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Közben most olvasom hogy itthon nincs spermabank mert az állam tiltja (nahát mi meglepő!), úgyhogy az kihúzva.
2020. nov. 10. 20:34
 2/21 anonim ***** válasza:
59%

Miért nem mész el dolgozni?

Ha 30-40 ezer ft az igényed, ennyit bárhol megkeresel 4-5 nap alatt biztosan.

Jelentkezz részmunkaidőre, az heti 20 óra, fizetik a TB-t is és havi 80-100 ezer ft-ot biztosan adnak mindenhol.

2020. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Jól van megjöttek már a szokásos "mennyédógózni" emberkék.

A kérdésre ha nem tudsz válaszolni akkor egyszerűen ne válaszolj! A te időd se megy kárba és az enyémet sem rabolod. Köszönöm!

2020. nov. 10. 20:36
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
Engedd el... :D
2020. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Jó hát ezt is könnyű mondani. Az még hagyján hogy nem tudok magamra költeni semmit, de ég a pofám hogy anyáméknak se tudok évek óta normális ajándékot venni pl. karácsonyra. Nem hiszem el hogy 2020-ban Európában havi 40 ezer Ft az akkora irgalmatlan elvárás amit lehetetlen elérni...
2020. nov. 10. 20:46
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Nem mondtam, hogy menj dolgozni. Kérdeztem, hogy miért nem mész?

Ha megvan az okod rá, elfogadom, egy kérdés volt csak.


De amiket írtál, nagyon nem életképes dolgok.


Adománygyűjtés nem úgy van, ahogy gondolod. Alapítvány megalapítása nagy összeg, amennyid biztosan nincs, illetve ha meg is alapítanád és jönne be pénz, működési költségre vehetsz le max egy keveset, de a nagyrészéhez nem nyúlhatsz. Szigorú szabályozások vannak, amiket nem lehet megszegni.


Youtube itthon nem fog működni. Akkor leszel nagyon nézett, ha nagyon vicces vagy, vagy okos és kifejted azokat a témákat, amikkel sokan foglalkoznak, vagy a legújabb legdrágább cuccokat teszteled, ilyesmi.

Ha fel is építesz egy ilyet, nézd meg milyen siralmasan fizet a magyar top10-nek is. A 10. helyen sem keres annyit a youtuber, mintha elmenne 6 órában naponta kasszásnak a tescoba.

Mellé viszont kell egy jó felszereés, videózni, mikrofonok, háttértárak, erős pc, stb...

Gyógyszerkísérletre lehet jelentkezni, de ha felnősz majd rájössz, hogy az egészség az egyetlen, ami megfizethetetlen.

Lehet kapnál alkalmanként akár 100 ezreket is, de lehet maradandó károsodásod is.


Cuccok eladása véges. És sok dolgok fillérekért sem lehet eladni senkinek.


Ha mindenképp ilyen hülyeségeken gondolkozol, menj el plazmát adni.

Legalább segítesz is másoknak és alkalmanként azt hiszem 14-16 ezer ft-ot adnak, évente többször is lehet adni.

2020. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
28%
Hát akkor keresd saját magadban a problémát mert van aki havi 400ezret vagy 4 milliót is előteremt, nem alkalmazottként.
2020. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%

@ 20:47


A nagy Youtubeosok nem a reklámpénzből szedik meg magukat, hanem a szponzor dealekből. Egy szponzorációs együttműködésért simán milliókat is fizethetnek a nagyobb magyar csatornáknak.

2020. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Igen, megvan az okom rá hogy nem megyek, de nem volt sok kedvem ecsetelni. De ha már annyira kíváncsi vagy: komplex, nagyon súlyos pánikbetegségem van (depresszió + súlyos szorongás + pánikrohamok + durva rosszullétek ami szédülést, hányingert, halálfélelmet, ájulást és hasonlókat takar egyben), aminél az is rémálmot jelent, ha az utca végéig el kell mennem ami 300 méterre van. Emellett koronavírus van, még az se talál munkát aki egészséges. Itthonról BÁRMIT megcsinálnék, angolból is perfect vagyok, de az ilyen fordítós meg hasonló oldalak mind átverés.

Tavaly év végén dolgoztam, két és fél hetet, utána annyi volt. És akkor még fele ennyire nem voltam rossz állapotban. Az nem megy, ez van.

Egyszóval egészségem már most sincs, szóval annak már mindegy, ezért gondolkodtam el a gyógyszerkísérleten. Anyámék ellenzik, de ez van, nekem is kell pénz valahonnan.

A plazma egy ötletnek amúgy jó, csak két baj van vele: egyrészt ugye el kell menni hozzá, ráadásul vélhetően megyeszékhelyre, ami messze van, én meg a betegségem miatt nem tudok utazni; másrészt én nem bírom túl jól a sima vérvételt sem, azután is szédelgek, émelygek, dagad a karom ilyesmi, a plazma meg jóval keményebb dió, még a véradásnál is: onnét a mentő vinne el jó eséllyel.

De amúgy köszönöm.

2020. nov. 10. 20:54
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem mész el egy normális orvoshoz, aki támogat abban, hogy .a saját lábadra állj? Ezek mellett a betegségek mellett teljes értékű életet lehet élni, heti 40 órás munkával. Nem ilyen hülyeségeken kellene gondolkodnod, mert ezekből sose élsz meg, hanem keresni egy másik orvost.
2020. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!