Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Alábbiak közül melyikkel...

Alábbiak közül melyikkel lehet legtöbb pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Egész egyszerűen unom már hogy semmire nincs pénzem. A youtube csak annyit fizet amennyi a sarcokra elég (TB meg többi marhaság), a tippmix az csak elviszi a pénzt, mással meg semmit nem keresek (ilyen kérdőív kitöltögetés meg hasonlók nevetséges összegeket fizetnek nevetségesen ritkán). Eszembe jutott pár lehetséges dolog, de nem tudom ezekkel mennyire lehetne jól keresni. Havi 30-40 ezer már bőven jó lenne, azért ez talán még nem akkora elrugaszkodott kívánság. Az alábbiak közül melyik az amivel lehetne REÁLISAN keresni annyit amiből már nekem is marad valamennyi?

2020. nov. 10. 20:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
28%
Plazmaadás havi 30-40 ezret simán fizet
2020. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
49%
Én is a plazmaadást akartam írni, havi 30k lazán megvan. De leginkább takarodj dolgozni.
2020. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%
Freelance munka esetleg? Mondjuk azokhoz nem csak tudás kell, hanem kitartás is.
2020. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
45%
Nagyon eletkeptelen vagy ...
2020. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha gazdagok a szüleid te is az leszel, a gazdagok fatyjai öröklik a pénzt és több tucat ingatlant tolnak kölykeik alá.
2020. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
84%

Szerinted a gyógyszerkísérlethez majd házhoz mennek hozzád? Lófa$zt, ahhoz is el kell menni otthonról. Ha meg már a vérvételtől is rosszul vagy, akkor végképp nem értem, hogy jutott eszedbe.


Első lépésben a pánikbetegségedet meg a depressziódat kéne orvosolni, utána ráérsz elmélkedni azon, hogy hogy legyél gazdag.

2020. nov. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Csinálj gameplay videókat a YouTubera. Annyi csavarral hogy nem ismered a játékokat, először játszol velük és bénázol. :D

Sztem imádnák.

2020. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez tényleg jó lehet, pánikra rájátszol, rögtön csinálod a második videót a hozzászólásokra adott első reakcióidból, közben kortyolod a sörödet, szerintem lehet ezzel nagyot futni.
2020. nov. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Ja. :D Meg elkezdesz egy olyan játékkal játszani ami rhdt népszerű de te még csak el se tudsz indulni az első pályán, egy óra csak azzal menne el hogy vergődsz, segova nem jutsz, azt se tudod mivan :D

És ja, lenne reakcióvideó a kommentekre, amiben mindent izzadságszagúan kimagyarázol, könyörögsz a hétereknek hogy ne csinálják ezt veled, letiltással fenyegetőzöl, dühöngsz stb. :D

2020. nov. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mindezt akadozó, téves fordulatokkal terhelt, szélsőségesen magyar akcentusú angolsággal. :) Két hónap után szárnyalós!
2020. nov. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!