Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik az az online társkereső...

Melyik az az online társkereső, ahol a legnagyobb esélye van az embernek, hogy megismerjen egy lányt? Annyi van, és nem tudom, melyikkel próbálkozzak. Melyiken van fent a legtöbb ember? Hol kapná a legtöbb olvasót az adatlapom?

Figyelt kérdés

2013. szept. 5. 22:17
 1/5 megmondo007 ***** válasza:
kapjmeg.com
2013. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg nincsenek jó társkereső oldalak. Nyugodtan lehet értékelni, én nem hiszek az ilyenekben...
2013. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már nagyon sokszor el lett mondva, hogy társkeresők nem túl hatékonyak.
2013. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem. A társkereső oldalakon is külső alapján szelektálnak. Ha jól nézel ki, a való életben is becsajozol, ha nem, akkor neten sem.
2013. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ha jól nézel ki, a való életben is becsajozol"


Hülyeség. Én nem nézek ki rosszul, de soha nem beszélek senkivel, csajokkal főleg nem, így be se csajozok. Ne gondold, hogy ha nem vagy Kvazimodo, akkor már menekülni kell a kérők elől.

2013. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!