Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vannak még telefonos marketing...

Vannak még telefonos marketingesek?

Figyelt kérdés
Akik hívogatnak mindenféle szuper üzleti ajánlattal, termékkel vagy piramismunkákkal. Régen szinte minden nap hívtak, volt hogy öreg néniket fogtak be hogy xy szervezetnek adakozzak. De ma már alig hívnak.
2020. nov. 17. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Vannak.


Engem sem találnak meg mostanában hálistennek. Fura, hogy te meg igényled.

2020. nov. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem is hívogatnak. Most, hogy home office van, nyilván többször érzékelem. Mert jellemzően délelőtt hívnak.


Kb. a harmadik szó után leveszem, hogy miről van szó - és "köszönöm, nem érdekel" - és már le is tettem. Nem szoktak visszahívni. :-D

2020. nov. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Engem megtalálnak. Mostanában a"vegyél vitamint, zoknit, mágneses karkötőt csak postaköltségért"a divat.

Az első csomag valóban ingyen van, de ha utána nem mondod le, megy havonta a következő adag, ami már fizetős és kész tortúra visszamondani, külföldi székhelyű cég, nincs normális ügyfélszolgálat stb.

A csomagot valami svájci raktárból küldik, hogy többe kerüljön visszaküldeni mint átvenni.

Ja és persze még épp akkora méretű, hogy a postás bele tudja szuszakolni a postaládába a tudtod nélkül. Tudom, mert benyaltam és végigcsináltam.

Alig bírtam tőlük megszabadulni.

Eladták behajtónak az össz-vissz 2x 2500 értékű csomagok árát, mert mire jeleztem hogy nem kérem már állítólag feladták. Elég csúnyán váltunk el, erre felhívnak minap, hogy van egy remek ajánlatuk mint hűséges vip ügyfélnek :D

2020. nov. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A piramisjátékosok már Instán támadnak.
2020. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vannak sajnos, tegnap is hívtak..
2020. dec. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!