Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek most, hogy...

Mihez kezdjek most, hogy nyertem egy nagyobb összeget a lottón??

Figyelt kérdés

Azt hittem örülni fogok neki, persze valahogy meg bennem volt mindig is, hogy én tutira nem nyerek soha magasabb összeget. Erre most, mikor itt van, kiválasztott az ég, én leblokkolok. :/

Még senkinek nem mondtam el, se a páromnak, sem a családomnak. Félek, hogy egy visszafordíthatatlan folyamatban megromlanak a családi viszonyok és értékek a pénz miatt. :((

Velem van a baj? Már eleve az teher volt, hogy egyedül intéztem a pénzel kaocsolatos dolgokat. Eddig egy dekát nem költöttem még belőle egyébként, bár az összeg már rendelkezésemre áll..



2020. nov. 22. 13:36
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
93%
Mennyi neked a nagyobb?
2020. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
90%

Kétlem, hogy a múlt heti skandináv lottó telitalálot már ki is utalták volna, szóval gondolom ilyen pár százezres nyereményből lehet szó.

Arra fordítsd amire leginkább szükség van, és eddig nem engedhetted meg magadnak. Új mosógép, hűtő, fogorvos, nyelvtanfolyam mit tudom én, nem ismerjük milyen élethelyzetben vagy.

2020. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
9 számjegyű összeg
2020. nov. 22. 13:54
 4/39 A kérdező kommentje:
Nem a hónapban nyertem...pont ez az, hogy az idő múlásával egyre nehezebb magamban tartanom.. :/
2020. nov. 22. 13:57
 5/39 anonim ***** válasza:
76%

Küldj ide belőle amennyit csak gondolsz paypalon: koldulos@gmail.com

A közleménybe írd, hogy ajándék.

Örülök, hogy segíthettem.

2020. nov. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
93%

Csinálj úgy mintha nem lenne.

De tényleg.

Felejtsd el.


Vagy mond, hogy nyertél csak sokkal kevesebb összeget..


Mondjuk 10 milkat.

2020. nov. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Igen, erre én is gondoltam, hogy x összeget mondok csak hogy nyertem.. mondjuk 50 milliót, mert egyébként pont tervezzük hogy végre össze házasodunk párommal (9 éve együtt vagyunk) . Akkor legalább tudnánk venni egy házat vidéken, meg jöhetne a gyerek...mert ezekben eddig a pénz korlátozott minket.


Csak felmerül a kérdés, hogy ha pl összeházasodunk akkor minden közös ugye? Vagy mivel a házasság előttről származik az összeg úgy nem? Volt pár hullámvölgy a kapcsolatunkban és félek hogy ha van pénz pár év és szétmegyünk mert lesz másik kényelmes B verzió.. A szűkös időkben is mindig kitartottunk egymás mellett, de félek.


Nameg félek a rokonoktól is,hogy páromnak tele beszélik majd a fejét és ad a pénzből nekik, és ha házasok leszünk és fele az övé, majd kedvére meg is teheti.. ilyen lehet?

2020. nov. 22. 14:41
 8/39 anonim ***** válasza:
94%

Nem közös vagyon.

Amúgy meg keress egy pénzügyi tanácsadót!

[link]

2020. nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
94%

Akkor most legyél okos.

Nem tudom mi volt a hullámvölgy.

Ha megcsalt vagy valami ilyesmi, akkor most küld el a fenébe.

Úgyis megteszi máskor is.


Kezd új életet.


Ha vele akarsz, akkor házassági szerződés.

2020. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ezeket a kérdéseket mindenképpen tisztázd magadban, mielőtt előállsz a történettel. Akár a teljessel, akár a részlegessel.
2020. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!