Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek most, hogy...

Mihez kezdjek most, hogy nyertem egy nagyobb összeget a lottón??

Figyelt kérdés

Azt hittem örülni fogok neki, persze valahogy meg bennem volt mindig is, hogy én tutira nem nyerek soha magasabb összeget. Erre most, mikor itt van, kiválasztott az ég, én leblokkolok. :/

Még senkinek nem mondtam el, se a páromnak, sem a családomnak. Félek, hogy egy visszafordíthatatlan folyamatban megromlanak a családi viszonyok és értékek a pénz miatt. :((

Velem van a baj? Már eleve az teher volt, hogy egyedül intéztem a pénzel kaocsolatos dolgokat. Eddig egy dekát nem költöttem még belőle egyébként, bár az összeg már rendelkezésemre áll..



2020. nov. 22. 13:36
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tanácsolom, hogy fizess be pár tízezerért egy pénzügyi tanácsadóhoz.

Mondjuk a párkapcsolati kérdéseiden ő nem fog segíteni.

2020. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
95%
Ezek szerint ez már egy jobban sikerült kamukérdés lett a kérdezőtől, mint a 150 millió forintos vagyont állító.
2020. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez nem kamu, akkor felejtsd el az első válaszomat (#2). Első körben az asszony repüljön. De tényleg. Olyan kétségeid vannak, hogy ha annak fele igaz csak, akkor is meg kell szabadulni tőle. De tényleg.

Aztán már csak a saját családod marad.

Csinálj egy vállalkozást, és mondd azt, hogy jobban megy, mint valójában. Apám mindig ezzel poénkodott, hogy ha nyerne sem nekünk, sem anyámnak nem mondaná meg. Vállakozó, "kicsit jobban menne" a vállalkozás mint valójában és több dologra jutna pénz mindig.

2020. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
21%
De amúgy ha ez igaz, nem szeretnél kicsit segíteni rajtam? Te észre se vennéd de nekem nagy segítség lenne. Egyébként ez csak pénz egy eszköz ne vedd ennyire komolyan. De ha jó lelkű vagy isten megjutalmazza.
2020. nov. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Irány egy jó és megbízható pénzügyi tanácsadó, valamint ügyvéd! Velük minden lehetőséget átbeszélhetsz. Pár tízezer forintot ne sajnálj egy ekkora összegnél, mert adhatnak jó ötleteket.
2020. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
71%

#14, mit gondolsz, miért írtam azt a címet korábban? :D Hogy rövidre zárjam a dolgot. Ez egy ténylegesrn működő cím, bár csak poénból tartom. Ha valóban az lett volna, amit kezdetben írt, hogy gondot okoz neki ekkora összeg kezelése, átnyomhatta volna paypalon akár az egészet. Nekem nem okozott volna problémát, bár nyilván a paypal ezután mindenféle igazolványokat követelt volna, de asszem, megbirkóztam volna a kihívással :)

De ha meg az van, hogy nem akarja a pénzt megosztani a mucikájával, akkor is utalhatott volna mondjuk 1-2 százezret, nemde? Neki ez ekkora összegnél semmiség, viszont más soha nem tenné ezt meg ismeretlenek irányába.

Asziszed, kaptam valamit? Azóta se pittyent az e-mail a paypaltól, hogy hey, just wanted you to know that xxx just sent you XXX HUF :D

Pedig még értek is ahhoz amit legutóbb kérdezett, szóbal ha utalt volna, már csak becsületből is adtam volna rá egy kimerítő választ.

Ne ilyenektől reméld a megváltást, inkább tanulj vmi hasznosat.

2020. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
88%
16. Hát én csak magamból indulok ki én segítenék embereken meg elsősorban a családon ha ennyit nyernék mivel észre se venném. Nyilván nem 10 milliókat osztogatnek de na érted. Ha nem mondanám el nekik akkor is segítenék. Amúgy valószínűleg kamu lehet a kérdés. Xd
2020. nov. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkié nagyon hasznos!


Én vagyok a nő a kapcsolatban. A hullámvölgy alatt azt értem, hogy teljesen mások vagyunk gondolkodásban. Erre szokták mondani, hogy az ellentétek vonzzák egymást, mert köztünk ez megy. De persze nagyon szeretjük egymást. Soha nem csalnám meg őt, de ő sem olyan. Ha viszont összeveszünk, képesek lennénk otthagyni legszívesebben a másikat. Van hogy napokig nem beszélünk olyankor és eddig szerintem valamilyen szinten a pénz hiánya, ami kierőszakolta hogy tartsunk ki egymás mellett. Volt hogy összepakoltunk, mikor melyikünk hogy elmegy, de végül sosem történt meg. Mióta együtt vagyunk, az egyikünk szinte mindig szarban volt és húzta a másikat. Ezek mindig megmaradnak majd bennem, mert ezek az események nagyon össze kovácsolt minket.


Nincs paypal számlám, de őszintén szólva nem fogok idegeneknek pénzt utalni. Biztosan fogok jótékonykodni valamennyit, ennyi jár az égieknek hogy gondoltak rám, de még le kell tisztuljanak körülöttem a dolgok.


Valószínüleg pénzügyi tanácsadó után nézek, csak félek hogy átvernek.

2020. nov. 22. 18:14
 19/39 anonim ***** válasza:
92%

"Őszintén szólva", másra nem is számítottam.


Kamu, ahogy van.

2020. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
73%
Pedig én fordított esetben küldenék neked, amilyen jó szívem van.
2020. nov. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!