Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek is pénzkidobás...

Szerintetek is pénzkidobás drága ruhákat venni ?

Figyelt kérdés

Kb . 1 hete vettem egy fendi zoknit és mindenki csak kinevezett hogy hogy voltam képes ennyit kidobni egy zoknira (kb . 50000ft ) ezek mellett van rengeteg márkás ruhám ( Gucci , LV , Armani és hasonlóak ) és mindig csak azt kapom meg hogy hogy vehettem ennyire ruhát . Ehhez hozzá tenném hogy SAJÁT pénzemből veszem ezeket nem pedig szüleim pénzéből .

Szerintetek ez valóban pénzkidobás lenne ?

Nektek mi volt a legdrágább ruha amit vettettek ?



2020. dec. 1. 19:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%

Ha megengedheted magadnak ezt az árkategóriát akkor egészségedre.


35ezer-ért vettem egy cipőt.

2020. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Te aruld mar el nekem mit szamit ez az egesz? Teljesen mindegy milyen ruhaban vagy es mennyi penzert vetted. Hacsak nem akarsz a tarsadalom azon beteg reszehez tartozni akik ezek alapjan barmilyen szinten ertekelnek teged meg egymast.

A penz csak penz, de persze ha magadtol nem jossz ra hogy mi valoban fontos az eletben sajnos nem segithetek en sem.

2020. dec. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek ez valóban pénzkidobás lenne ?"


Igen.

Úristen én rosszul is lennék, ha ennyit kéne kiadnom bármilyen hétköznapi ruhára. Max öltönyféléket vagyok hajlandó ebben a kategóriában és efölött venni.


Inkább dolgozom azért, hogy anyagilag szabad legyek, mint azért, hogy több tízezres ruhában tudja mászkálni az utcán. Hála istennek engem ez egyáltalán nem vonz.

2020. dec. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Számomra addig a pontig, ameddig az ár korrelál a minőséggel, semmi probléma, szívesebben fizetek többet, ha tudom, hogy az adott ruhadarab nem fog az első két-három használat után tönkre menni. Az általad említett szint nekem már bőven a túlzás kategóriájába esik, valószínűleg akkor se fizetnék ennyit egy pár zokniért, ha megnyerném a lottót. Te pedig valószínűleg nem költöttél volna el életed során több százezer forintot társasjátékokra... Kit mi tesz boldoggá, egyetértek az első válaszolóval, ha megteheted, egészségedre :)

Amúgy nekem a sícuccom volt a legdrágább, amit vettem, oké, nem klasszik ruha, de ez jutott eszembe elsőre. Mindenestől majdnem 200.000 volt a vége az egész szettnek.

2020. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
attól mert a saját pénzedből veszed, még pénzkidobás..
2020. dec. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez pénzkidobás, ha millióim lennének akkor se fizetnék ennyit a ruhákért...
2020. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%

Megsincs csajod.

Nézd, a drága ruhákat, viselni kell.

Te csak hordod...


És mit csinálsz a drága ruhadba?


Felülsz a 4-6 osra?

2020. dec. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A többiek válaszoltak az érdemi részre. Az én legdrágább cuccom egy Guess táska, imádtam, de ugyanúgy tönkrement, minta kínaiak. Szóval azóta max 10 ezret vagyok hajlandó táskára költeni.
2020. dec. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De a te pénzed. Arra költöd, amire akarod csak aztán majd egyszer meg ne bánd... Mellesleg mit dolgozol, h ezt megengedheted magadnak? Én tuti, h ha milliárdos lennék se adnék ki feleslegesen pénzt. De mondjuk én tudom, h milyen ha nincs....
2020. dec. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként asszem 25-35eFt volt a max, amit cipőre v. kabátra kiadtam, de 50e-ért tuti nem vennék zoknit, hacsak nem vmi okos-zokni speckó tudással....
2020. dec. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!